Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor lehet így újrakezdeni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lehet így újrakezdeni vagy folytatni?

Figyelt kérdés

Elég sokat veszekedtünk az utóbbi időben és az egyik vitának az lett a vége, hogy ő elment én meg hagytam. De most már szenvedek hiányzik, megszeretném oldani.


És most nem tudom, hogy azért van benne feszültség mert elveszítettem vagy azért, mert veszekedtünk.


Mikor van esély arra, hogy újra jelentkezik?


2013. aug. 21. 09:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem derül ki, de arra tippelek, hogy te vagy a lány. Ha a srác szeret és még jelentesz számára valamit akkor majd keresni fog. Viszont ha már sok veszekedésetek volt akkor félő, hogy itt már van valami(ki) a háttérben.
2013. aug. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!