Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiu de sajnos nagyon beteg. Mitcsináljak?

Figyelt kérdés
van egy fiu akit régóta kinéztem magamnak de sajnos rákos és nemtudni mennyi van még neki. énis tetszem neki ez biztos. engem nem gátolna a betegsége. ti mit döntenétek?
2013. aug. 21. 11:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ha van erőd hozzá, akkor tarts vele.Rengeteg erőt és kitartást hozzá, kelleni fog. Sokszor lehet veled goromba az érdekedben, hogy ne lásd szenvedni. Viszont erőt adhatsz neki akár a gyógyuláshoz is. Nem tudom, hogy én végig tudnám-e csinálni. Ha a (már) páromról derülne ki, biztos nem hagynám ott, így jó kérdés. De tényleg, gondold végig, és próbáljátok meg.
2013. aug. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
nem sajnálatból hanem tényleg tetszik...arra válaszolva hogy milesz ha neadjisten meghal.... hát muszáj lenne kibirni...de ebben nem gondolkodok egyenlőre..inkább olyan gondolataim vannak hogy talán ha velem boldog lenne,sikerülne neki meggyógyulni..nemtudom tanácstalan vagyok:/
2013. aug. 21. 11:52
 13/18 kutya222 válasza:
szia ha akarod probáld meg de szerintem ha nem gyogyithato mint montad kicsi az eséje akkor ne mert utánna ha meghal mit akarsz csinálni mert jo még most boldog megt teis de ha meghal akkor te meg egy hétig sirnifogsz hagyd inbarátkozz vele de ne legyen semmi mert ha nem leszel a barátja mert a csaj ne légy akkor meg bánni fogod de ha a barádja leszel akkor nem lesz olyan h jaj még ha én biztatom h van még esély szoval légy a barázja ;) ezt tanácsolom
2013. aug. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
menj bele
2013. aug. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
na mi lett?
2014. jún. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
megdöglött má?
2015. nov. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Engem tényleg érdekelne mi lett..
2016. nov. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Kérlek írj nekünk valamit rólatok..!

2022. dec. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!