Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sajnos szülésután beteg...

Sajnos szülésután beteg lettem. Szerintetek tudnak, fognak segiteni?

Figyelt kérdés
S.O.S.10-napja szültem meg a babám.Haza mentünk és rá 2-napra pánikrohamom volt,van(szorongás,fáradság,félelemérzés,Nagyon borzasztó.Elmentem a dr-Nőhöz sirva,hogy segítsen,az mondta nem ír fel gyógyszert mert szoptatók.Beszéltem a védönővel,hogy sajnos úgy sincs tejem bár,hogy szeretném.Azt mondta van egy igényes kismama majd ő add nekem.A lényeg majd meg hülyültem ez a hét alatt mire .Ma jöttem visza itt ülök a rendelőben de én nem akarom,hogy megint lerázon mert tényleg nem vagyok jól.Mit csináljak???
2013. márc. 18. 08:36
 1/9 anonim ***** válasza:
családsegítő?
2013. márc. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem szülés utáni depressziód van :(. nagyon sajnálom én is átestem rajta... homeopátiás nyugtatót (sedatif pc-t) szerintem szedhetsz nem tudom mondjuk mennyit segít, meg a védőnőt kérdezd meg azért előtte. nagyon sajnálom tudom milyen rossz :(. ha beszélgetéssel tudok segíteni írj nyugodtan privátot!
2013. márc. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem ezelőtt kb 3-4-éve volt pánikrohamom,és gyógyszeres kezelésel meg szünt.Leraktam a gyógyszert és jött a baba.Eltelt 4-év és most jött a 3-dik baba de semmi bajom nem volt.Most,hogy mitörtént?Lehet,hogy hirtelen 3-gyerek a sok feszültség apukám a kezeim közt halt meg ,sosem volt időm sirni,gyászolni,nagyon pici volt a lakás ott olyan bezártság érzésem volt.Most költöztünk nagyobba.
2013. márc. 18. 09:05
 4/9 anonim ***** válasza:
nagyon sajnálom :(. hát ez mind mind közrejátszhat... mit mondott a Dr?
2013. márc. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem ez azért furcsa, a barátnőmnél ebből nem csináltak problémát, mert mondták neki, hogy nagyobb probléma lehet, ha nem szedi a gyógyszert, inkább tápszeres lett a baba.
2013. márc. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

pedig olykor bizony ki kell sírni a bánatunkat, különben baj lesz!

éjszaka sem tudsz sírni, ha elcsendesedik a ház?

2013. márc. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kaptam antidepreszánst 3-hét múlva kell mennem vissza .Köszönöm nektek aranyosak vagytok.
2013. márc. 18. 12:08
 8/9 anonim ***** válasza:
igen egyet értek az egyik válaszolóval mert ha Te nem vagy rendbe az az egész családra kihat. most neked kell rendbe jönni ha tápszeres a baba ha nem.
2013. márc. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Miért nem ajánlották fel a pszichoterápiás kezelést? Kórházban van pszichológus is, kérj tőle időpontot, mert a gyógyszer csak átmenetileg segít!
2013. ápr. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!