Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom szakított velem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szakított velem, mert kiderült, hogy van egy gyógyíthatatlan betegsége. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Először azt mondta, hogy nem szeret már és szakítsunk.

De nekem ez nagyon furcsa volt és végül kiszedtem belőle a valódi okot: nem akarja, hogy sajnálatból legyek vele!


De én nagyon szeretem őt és bár tényleg sajnálom, nem ez az oka annak, hogy vele vagyok, hanem mert úgy érzem ő életem szerelme!


Nem bírom már, hogy eltaszít magától, akármit mondok neki, bárhogy bizonyítom, hogy szeretem és nem akarom őt elhagyni, semmiképp nem akar velem lenni újra.

Mit tehetnék?

24 L


2013. aug. 21. 12:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Attól fűgg milyen betegsége van. Szerintem csak meg akar téged óvni, és nem akarja hogy végig nézd a szenvedését. Hidd el, szívességet tesz neked, tapasztalatból beszélek.
2013. aug. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 moonlightsentinel ***** válasza:
100%
Szerintem adj neki időt... ezt egyelőre magában kell lerendeznie, majd ha ez sikerült, akkor fogja tudni lerendezni normálisan a külvilággal (veled). Maradj a háttérben, de ne nyomd magad előre, hagyd, hadd játsza le, amit le kell neki.
2013. aug. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne hagyd magad lerázni, ne vedd fel a morgását, és biztositsd arról, hogy bármi is történik, te mellette akarsz maradni és nem érdekel mekkora és milyen nehézség vár rátok, de ketten együtt könnyebb lesz, és te akkor is szeretni fogod, ha nehéz lesz, és akkor is amikor könnyű.
2013. aug. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha gyors lefolyású a betegség és fájdalmakkal jár, akkor érthető ez a fiútól. Hogy akit szeret és tisztel, nem akarja, hogy gyengének lássa, és így emlékezzen rá.

Mellesleg ez neked sem lenne könnyű. Végig nézni, ahogy valaki haldoklik napról napra és fájdalmai vannak, az téged biztosan kikészítene.

De igazából z legyen az Ő döntése mit akar...

2013. aug. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
előbb vagy utóbb mindenki meg fog halni :(
2013. aug. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nehéz ügy.

De milyen betegség ez?

Ismeretlen?

Mert ma már azért nem veszett ügy.Ajánlam neki a Titok filmet Rhonda Byrnetől,komolyan nézzétek meg együtt.Még MA ha lehet.

Segít még az agykontroll,sőt nagyon sokat,csak ne hagyd,hogy feladja mert akkor tényleg meg fog halni :(

Szerezzetek be neki multivitamint és sok C-vitamint,és igyekezz neki segíteni,hogy leküzdje a kórt.

Remélem sikerül neki,és neked is,hogy vissza menj hozzá.

Ezeket csináld meg amit mondtam vele.

Egyik ismerősöm ő rákos volt,már az orvosok lemondtak róla,azt mondták,hogy búcsúzzon el mindenkitől mert pár hete van,és képzeld el Agykontrollal nem,hogy teljesen meggyógyult hanem még sokkal fiatalosabb lett,aktívabb mint fiatal korában volt.

De ne engedd,hogy eltaszítson,ha kell pofozd fel,ezt férfiként mondom.


25Ffi

2013. aug. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem feltétlenül halálos a betegsége, de sajnos gyógyíthatatlan, tehát mindig együtt kell élnie ezzel, akármit is hoz az élet...

A betegség szövődményeivel küzd jelenleg és nem akarja, hogy együtt küzdjek vele, nem akarja, hogy így lássam őt.

De nem adom fel!

Köszönöm a válaszokat!

2013. aug. 21. 13:00
 8/9 anonim ***** válasza:
Maradj mellette mindenképpen. Ha azt mondja, hogy "vége", akkor legyél mellette nagyon közeli barátként, de érezze, hogy máshogy is szereted. És legyen hozzá sok erőd, mert kelleni fog. Szerintem ez segíteni fog.
2013. aug. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Velem is ez történt, Mozgásképtelen lett szinte ,porckopás miatt és fél a műtéttől. Én nem hívtam fel azóta, majd ő dönt. Hét évig voltunk együtt.Azon gondolkodom, tovább kell lépni, bár bízom abban, hogy rászánja magát és újra egészséges lesz. Fáj mindene, a lelke is, nekem azt telefonálta, majd olvasom a gyászjelentését. Nehéz.
2014. jan. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!