Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, Titeket zavarna ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bino kérdése:

Férfiak, Titeket zavarna ha a párotoknak olyan betegsége lenne, amit injekciós gyógyszerrel lehet kezelni?

Figyelt kérdés

Nem cukorbetegség, hanem mozgáskorlátozottság. Nem olyan szintű, hogy tolókocsiban kell ülnie az embernek, hanem gyorsabban elfárad, nem tud megcsinálni bizonyos dolgokat.

Azért kérdeztem így, mivel sokak ezt gusztustalannak találják, amit már tapasztaltam is.


2013. júl. 24. 22:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, nem hiszem hogy érdekelne ha szeretem viszont ha nem vagyok biztos a helyzetben és jövőre gondolnék lehet hogy nem jönnék össze vele de nem azért mert injekcióznia kell magát, hanem a későbbi egészségügyi problémák miatt.
2013. júl. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Zavarni,nem zavarna,sajnálnám,de nem zavarna.
2013. júl. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem zavarna.
2013. júl. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jelen pillanatban nem, de mi lesz később, ahogy az első is írta.
2013. júl. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Akkor azt hiszem egyedül fogok meghalni.

Köszi a válaszokat.

2013. júl. 24. 22:43
 6/8 anonim ***** válasza:
ne ezt a következtetést vond le, mert nem tudhatod, vannak olyanok akik másként állnak hozzá N
2013. júl. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jah, bocs, most látom, hogy pasikhoz szólt a kérdés.



Az ember személyiségét, ami miatt beleszeretünk, megannyi összetevő együttesen alkotja. Ennek csak egy szelete nálad ez a betegség. De ha emiatt nincs önbizalmad, az már kettő. Ha nincs hited, az már három. Ha bezárkózol miatta, az már négy. És így szép lassan eluralkodik rajtad a dolog. Ez butaság, ne hagyd.

2013. júl. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ja ,de ne adj isten, ha 10 év múlva pelenkázni kell, ő meg még csak 40 éves, akkor éljen egy fél életet?

Nő rengeteg van, több, mint pasi. Lehet találni. Voltam én is így, elolvastam pár könyvet, és működött.

Légy tökös, és merj csinálni dolgokat.

2013. júl. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!