Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék most? :/

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elnézést azoktól, akik szerint ez szánalmas, hogy itt írok stb, de már nem tudok mit kezdeni magammal..

Szóval az a sztori, hogy a barátom most szakított velem vasárnap, 5 hónap után, arra hivatkozva, hogy ő sose volt belém szerelmes, és ő már nem akar tovább velem maradni... csak az a bökkenő, hogy én mindig mondtam neki, hogy csak akkor fekszek le valakivel (ez volt az első), ha őszinte a szerelem, és kölcsönös. Én nagyon szerelmes lettem, viszonylag hamar, és ő is bizonygatta, hogy szerelmes belém.. én mindig csak húztam a dolgot, hogy majd le fogunk feküdni egymással, de még kicsit várjunk vele, mert ettől sokkal szebb lesz, meg ilyenek.. És még volt képe azt is mondani úgy 4 hónap járás után, hogy olyan, mintha nem bíznék meg benne, amiatt, hogy nem fekszek le vele már most..nagyon rossz volt, mert nem akartam, hogy ezt higyje, mert nagyon szerettem/szeretem őt, ezért megtettem neki, amire vágyott..jó volt, élveztem. Utána olyan egyhangú lett a kapcsolatunk, és megjegyeztem neki, hogy kicsit lelkesedhetne értem többet. Hazajöttem egy hetes nyaralásból, és mondtam neki hogy találkozzunk, és facebookon elkezdte nekem mondani, hogy nem szerelmes belém, nem akar velem többet együtt lenni, és soha nem is volt belém szerelmes... annyira a földhöz vágott ez, már három napja nem tudok rendesen aludni, teljesen spontán elkezdek sírni, ha rá gondolok. Végig hazudott nekem, kihasználta az első alkalmamat...nem tudom, egyszerűen mit csináljak, semmivel nem tudom lefoglalni magam. Kérlek adjatok tippeket... :/ Köszönöm mindenkinek a segítőkész válaszokat!


2013. aug. 21. 15:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2013. aug. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
18
2013. aug. 21. 15:19
 3/15 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?


Sajnos vannak ilyenek, el kell könyvelni, hogy nem érdemelt meg. Ettől még nem lesz minden férfi ilyen.

Összesen egyszer feküdtél le vele? Amit csinált, azt hívják érzelmi zsarolásnak :( Fura, hogy eddig "küzdött" érted. Szerintem valamiben hazudik, simán talált volna másik lányt, és nem kisérletezett volna ennyi ideig - feltéve, ha közben hűséges volt...

2013. aug. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

ugyanilyesmi helyzetben voltam én is

járj el a barátnőiddel szórakozni, ha csak otthon ülsz nagyon kegyetlen lesz ez az időszak

és sajnos nem is lesz egyhamar vége

am a srác egy jó nagy seggarc lehet, gondolj arra, hogy te nyertél ezzel, hogy vége lett, bár tudom, hogy ez ilyenkor nem vigasztal

2013. aug. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Hát beszélgess másokkal, próbáld meg jól érezni magad. Ismerkedj meg olyan sráccal, aki szeret és tisztel. Valószínüleg addig nem fogod ezt a patkányt kiverni a fejedből. Menj el a barátaiddal szórakozni. Ilyenek.

1. voltam

2013. aug. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Engem fogadásból fektetett le az első párom. Bár én hagytam el, de utóbb megtudtam, hogy igazából ez állt a dolog mögött. Vannak nagyon szemét férfiak (persze nők is), sajnos te is kifogtál egyet. :-(
2013. aug. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

(3. voltam.) A legfontosabb, hogy csinálj bármit, ami leköt, és nem erre gondolsz. Mindegy, hogy barátnőkkel, esetleg haversráccal, vagy mással, Sétálj, beszélgess, érezd jól magad.

És hülye dolog, de a legfontosabb, hogy ha a volt barátod lát, akkor azt lássa, hogy semmi bajod nincs. Hidd el, vissza lehet ütni a dolgot. (másrészt, elég gonosz dolog, de nyugodtan mehet a pletyka, hogy ilyen volt... főleg, ha kisebb városban laksz, vagy falun,akkor eléggé meg tudod keseríteni az életét.) Meg is érdemli.


Mondom ezt úgy, hogy én is fiú vagyok, de soha nem tennék ilyet egy lánnyal.

Gondold át, hogy melyik segít a legtöbbet. De az, ha otthon ülsz, semmiképp sem fog.

2013. aug. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ezért utálom a bunkó férfitársaimat... Elég szomorú a helyzeted. Valószínűleg még sokáig fog kísérteni ez az eset, főleg, mivel az első volt. Az idő sokat fog segíteni, és ha találsz valaki olyat, aki tényleg tiszta szívéből szeret. Csak vigyázz, hogy ne indulj el egy lejtőn... Ne vádold magadat, ami történt az nem a te hibád. A barátnők, család, barátok sokat segíthetnek, ha rájuk támaszkodsz.
2013. aug. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :) Nagyon rossz, nagyon fáj amit csinált. mégis még mindig szeretem, mindenről ő jut eszembe, és nem tudok ezellen mit tenni, egyszerűen már arra is gondoltam, hogy mennyivel egyszerűbb lenne minden, ha egyszerűen csak felakasztanám magam... minden megoldódna.. már olyan jól beilleszkedett a társaságba, mindent tudott rólam, MINDENT, hogy mit szeretek, mit nem, és ezt egy perc alatt lerombolta... miért tette ezt? :( annyira rossz.. mégis annyira hiányzik hogy azt elmondani nem tudom :(
2013. aug. 22. 10:03
 10/15 anonim ***** válasza:

én is ugyanígy voltam

tényleg nagyon szar, nem lát az ember értelmet az életben, de ez egy olyan időszak, hogy túl kell élni, muszáj

az idő majd rendbehoz mindent, pár év múlva már nem is fogod érteni, hogyan szerethetted így ezt a majmot

egyébként ezekután fogod őt látni?

mert ez nagyon fontos, ha heti rendszerességgel látod, akkor sokkal nehezebb lesz

az én dolgom is onnantól lett "könnyebb" hogy nem láttam egyáltalán

2013. aug. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!