Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék? (hosszú és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? (hosszú és összetett kicsit)

Figyelt kérdés

A barátom hullámvölgyben van, több csalódás érte. Éreztem, hogy valami nem stimmel, rákérdeztem, hogy hogy érzi magát, és ekkor mondta el, hogy mi is zajlik le benne.. Persze tipikus férfiként magától nem mondta volna, inkább csendben tűrte a „megjegyzéseimet” is, és kialakult benne az az érzés is, hogy képtelen megfelelni nekem. Úgy érzem, hogy most szüksége van rám.


Más férfiaknak is van hasonló hullámvölgyük? Meddig tart?

Férfiak! Mire van ilyenkor szükségetek? Hogyan tud ilyenkor a párotok segíteni, ha egyáltalán tud? Mit tehetnék én, hogy segítsek neki túllenni rajta? Mire figyejek, amit nem lenne jó ilyenkor tennem, mert csak rontanék a helyzeten?


Elsősorba olyan férfiak válasza érdekelne, akik voltak olyan helyzetben, mint a barátom, és hogy nekik mi vagy ki, ill. hogyan segített, vagy olyan nőké, akiknek a párja már élt át hasonlót. Köszönöm előre is a válaszokat!



2013. aug. 16. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Mondd meg a párodnak, hogy ha nem felelne meg neked, akkor nem lennél mellette. Szerintem a pasid is tipikusan az az ember, aki ha nincs probléma generál magának valami iszonyatosan nagy fzságot, amin rághatja magát.


Erre nem tudok mit mondani, alkotmányos joga hülyének lenni.

2013. aug. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt az érzést kell benne elérni hogy érezze ketten egyenlítitek ki egymást.Hogy ő sem tud nélküled úgy működni de eközben te sem vagy ugyanaz nélküle.Na meg éreztetni vele a sok szeretet!
2013. aug. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1


ne értsd félre, nem ez volt az elsődleges probléma. Előbb volt 2-3 csalódás (nem párkapcsolati téren), és mivel ezek miatt emésztette magát, de nem szólt, hogy gond van, megjegyeztem többször, hogy nem ad annyit, amennyit korábban, ezért jött az érzése, hogy még nekem sem tud megfelelni, így pluszban még egy „csalódás” . Én meg nyilván nem tudtam miért viselkedik úgy, ahogy, ezért tettem a megjegyzéseket.

2013. aug. 16. 15:20
 4/7 A kérdező kommentje:

#2: köszönöm a választ.


Ilyenkor jobb, ha beszélgetek vele a nehézségeiről vagy inkább hagyjam, hogy magában eméssze őket és egyedül megoldja vagy túllegyen rajta?

2013. aug. 16. 15:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak az a bizonyos tekinteted hiányzik neki amiből sugárzik, hogy felnézel rá, elolvadsz tőle, a mindened.
2013. aug. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha látod, hogy gondjai vannak, menj oda hozzá, öleld meg, és biztosítsd arról, hogy mellette állsz. Kérdezd meg nem tudsz-e segíteni. Hidd el, jól fog esni neki, és ha szeretné, hogy segíts, meg fog kérni rá.
2013. aug. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! (:
2013. aug. 16. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!