Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van kint a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van kint a barátom facebookján egy exével készült közös fotó?

Figyelt kérdés
Nem kellett volna törölni mikor mi elkezdtünk együtt járni? Ti szóvá tennétek neki hogy zavar titeket?
2013. aug. 21. 19:26
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
a képet márciusban cserélte le, kb mikor szakítottak
2013. aug. 21. 19:35
 12/21 A kérdező kommentje:
hát kb egy héten egyszer logol be 5-6 percekre. a telefonján 10en akárhány notofocation szokott lenni a facebook ikon mellett.. lehet hogy lesz*rja a FB-t?
2013. aug. 21. 19:36
 13/21 anonim ***** válasza:
Exemnek is kint van egy közös képünk, és mielőtt kirakta hogy kapcsolatban van a jelenlegi barátnőjével, pár nappal előtte felkeresett, hogy még most is sokat gondol rám és nagyon hiányzom neki. Erősen gondolkodtam rajta, hogy újra kezdjem-e vele, mert nekem is hiányzott, de inkább nemet mondtam. Pár napra rá már kint volt hogy barátnője van... Később megtudtam hogy ezzel a lánnxal már hetek óta randizgattak és össze is jöttek, de addig őt talonba rakta, amíg én választ nem adok neki. De azóta sem vette le a képünket. Sajnálom szegényt lányt...
2013. aug. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
nincs fenn nála az ex fb-n. törölte őt. amúgy ez durva, nálam ezt nem játszhatná meg, azonnal repülne. lehet hogy így is fog. amúgy nagyon ragaszkodó pasi, nem érezteti hogy talonban lennék nála.etzért sem tudom hogy mit csináljak.nem érdemli meg amúgy a hisztit
2013. aug. 21. 19:42
 15/21 A kérdező kommentje:
mármint az ex törölte a barátomat mikor elhúzott (ja és kedvesen vitte az egész háztartást is)
2013. aug. 21. 19:43
 16/21 anonim ***** válasza:

A lány se tudott róla hogy talonban volt, csak a sráccal közös közelebbi barátaink.

Sztem mindenképp kérdezz rá, ne hagyd hogy hülyét csináljon belőled

2013. aug. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Ha rákérdezek az elég hisztisnek fog tűnni.
2013. aug. 21. 19:53
 18/21 anonim ***** válasza:

De így meg csak örlődsz rajta, az sem jó :/

Kérdezd meg normál hangnemben, hogy miért nem törőlte eddig azt a képet, mert neked nem esik jól hogy veled van, mégis kint van az a kép. Fordított esetben sztem ő sem örülne neki, igazán megértehti.

De persze az is lehet, hogy csak elfelejtette levenni.

2013. aug. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell letörölni az ilyesmit, én nem törölném, csak akkor, hogyha a kép intimebb, tehát összebújunk vagy puszi, csók ilyesmi. Egy sima kép, ami külső szemlélőként haverinak tűnik, azt nem törölném. (Hacsak nem nagyon csúnya szakítás volt.)

Egyébként ne hisztisen add elő a dolgot neki, csak szimplán kérdezz rá, hogy miért hagyta kint? Nem kell túlbonyolítani, amíg nem tudod mi az igazság. :) Nyugi! Ne gondolj egyből a legrosszabbra. :)

2013. aug. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
hát egyszer kért rólam egy fotót (amin rockercsaj cuccban vagyok, ilyenből kevés van, és mindegyiken ott az exem is.) levágtam a fotóról az exem mikor átküldtem neki, és akkor megköszönte hogy nem sokkoltam le egy exes fotóvbal. Szóval neki szarul esik, ezek szerint tudja nagyon jól hogy hogy tud fájni az ilyesmi. Szerintem is jogos ha rákérdezek, kíváncsi vagyok mi lesz a mentség.
2013. aug. 21. 20:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!