Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nem tudom miért, de az orvosokhoz nagyon "vonzódom" és tetszenek. Ők általában orvosnak tanuló lányokkal foglalkoznak?

Figyelt kérdés
2013. aug. 21. 22:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudtommal betegekkel foglalkoznak.
2013. aug. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mindenkinek van valami ilyenje, ez még tök normális.
2013. aug. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%

Az orvosnak tanuló lányokról annyit, hogy annyi egoista, sznob libát a jog kivételével sehol nem látni, mint orvosin. És ezzel a véleményemmel szerintem nem vagyok egyedül. Ráadásul az orvos-orvos kapcsolat szinte tökéletesen alkalmatlan a családi életre, az időhiány miatt.

Azt viszont nem igazán értem, "tetszenek" neked az orvosok. Ez egy elég heterogén társaság, csak a köpeny egyforma, habár ez sem igaz teljesen... :-)


Egy orvostanhallgató

2013. aug. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3-as, melyik egyetemre jársz ? :D
2013. aug. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
POTE
2013. aug. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Fura, én SOTE-n vagyok orvostanhallgató, és egyáltalán nem tapasztaltam, hogy mindenki beképzeét liba lenne. Van egy-két díszpéldány, de szerintem nem jellemző...

A kérdésre válaszolva: nem feltétlenül "orvosnak tanuló lányokkal foglalkznak", de betegekkel elég ritkán, ami a párkapcsolatot illeti.

2013. aug. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
46%

Ennek feltételezem az az oka, hogy az egész díszes pesti kompániának alapból jó nagy egója van, így ez nem tűnik fel.


És akkor következzék egy idézett egy SOTÉ-ra járó kollégától, mindezeket alátámasztandó: " Ó ti csak Pécsre jártok..."

2013. aug. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mondod ezt te, aki ismeretlenül ítélkezik, és odáig süllyedsz, hogy elkezdesz "pestizni"? Érdekes... (Egyébként én speciel vidéki vagyok, úgyhogy meg sem állná a helyét az állításod:)

Egyébként nem értem, orvostanhallgató létedre miért lepődsz meg azon, hogy egy laikus nőt vonzanak az orvosok?

Kb. minden 3. nő táplál gyengéd érzelmeket az orvosa iránt, hacsak rövid időre is, mivel betegként kiszolgáltatott helyzetben vannak, és az orvos az, aki erős, bizalmat sugárzó és jó esetben empátiát, törődést mutat az irányukba. Hát még ha az adott orvos helyes is...

Azzal is vitatkoznék, hogy az orvos-orvos kapcsolat tökéletesen alkalmatlan egy család létrehozásához. Több orvost is ismerek, akikenk szintén orvos a párjuk, és némi kompromisszumkészséggel meg szervezőképességgel azért ügyesen megoldják a magánéletüket is.

2013. aug. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

„Mondod ezt te, aki ismeretlenül ítélkezik, és odáig süllyedsz, hogy elkezdesz "pestizni"? Érdekes... (Egyébként én speciel vidéki vagyok, úgyhogy meg sem állná a helyét az állításod:)”


Én csak kijelentettem, hogy a SOTÉ-ra járóknak áltagban nagy az egójuk, mert én nyári gyakorlatokon ezt tapasztaltam az oda járók nagy részénél, ellentétben mondjuk a szegediekkel, és mivel Pestre jársz, ezért a kérdést tekintve pesti vagy. Azt viszont nem mondtam, hogy neked nagy lenne az egód.


„Egyébként nem értem, orvostanhallgató létedre miért lepődsz meg azon, hogy egy laikus nőt vonzanak az orvosok?”


Hát én rohadtul nem ezt vettem észre, annyi presztízse, és tisztelete maradt ennek a szakmának, mint a légypiszoknak a falon.


„Azzal is vitatkoznék, hogy az orvos-orvos kapcsolat tökéletesen alkalmatlan egy család létrehozásához. Több orvost is ismerek, akikenk szintén orvos a párjuk, és némi kompromisszumkészséggel meg szervezőképességgel azért ügyesen megoldják a magánéletüket is.”


Jah végülis le lehet passzolni bölcsibe ide-oda a gyereket, aztán élet bácsi, majd úgy-ahogy felneveli őket, a családi ünnepek is biztos tök jók, ha hol apa, hol anya ügyel éppen. A megfogalmazásom viszont ez esetben túlzó volt ez igaz.

2013. aug. 23. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!