Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam el a párom?

Figyelt kérdés
Öt éve vagyunk együtt a párommal, 1,5 éve költöztünk össze. Szeretjük egymást...talán Ő már nem úgy mint az elején, de még szeret...érzem !Mégis hogyan lehet az, hogy közben a párom olyan érzéseket táplál egy másik csaj iránt, amit nem kellene. Azt mondja nem szeretne elhagyni...velem akar lenni. De mégis van valami abban a csajban ami megfogta...ami miatt nem tudja "túl tenni magát rajta". Nem szexről van szó...lelki vonalon. Tudja, hogy ez nekem így mennyire rossz...a folytonos nyugtalanság/féltékenység. Bántja ez az egész őt is. De azt mondja, hogy nem tudja irányítani az érzéseit. Ja egyébként a csaj nem akar tőle semmit! Még szerencse! Ha igent mondott volna bármire is, sztem már régen nem lennénk együtt ! Teljesen tanácstalan vagyok mit kellene tennem... :( Hagyjam el ? De hát szeretem ! Nem akarom elveszíteni. Az a baj, hogy ez az egész "kínlódása" súlyt rak a kapcsolatunkra.

2013. aug. 22. 12:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Te miért játszod a hattyú halálát, ha jól érzed magad a szamár szerepébe-hiszen mi másért kapaszkodnál egy olyan emberbe, aki 110 %-osan nincs lélekben veled.?
2013. aug. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Talán, mert szeretem.
2013. aug. 22. 12:37
 3/13 anonim ***** válasza:

Hagyd el. Ha most sem száz százalékos, később már biztosan nem lesz az. Szereted, megértelek,ez így nehéz. De így is szenvedsz, és jobban mintha külön mennétek és egy idő után megszoknád hogy nincs és kész lennél arra, hogy újra randizz. Addig menekülj amíg nincs házasság, gyerek, mert az olyan érzelmi kapocs amit nehéz széttépni, plusz a gyermek érzelmei mindig a legfontosabbak.


Nincs rosszabb annál hogy más valaki után vágyakozik miközben te ő utána. És most már sosem fogsz neki igazán hinni vagy bízni benne. Jobb, ha vége. Szerintem. És ezt tapasztalatból mondom.

2013. aug. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De annyira rettenetesen nehéz, azt mondani hogy legyen vége! Úgy érzem darabokra szakad a szívem, ha nem lehetek majd mellette :(
2013. aug. 22. 12:50
 5/13 anonim ***** válasza:
2 A kapaszkodás az nem szeretet.És te sajnos azt teszed. Ugyanis ha 1,5 év együttélés(!)nem volt elég arra, hogy a lényed megszeresse, akkor ti nem vagytok egymáshoz valók. Mert az is más ha csak együtt jártok és ritkán találkoztok, mint az, hogy ha valaki együttél a másik emberrel, együtt kel-és fekszik.
2013. aug. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
4 Ez sem szeretet. Most is csak a Te a Te érzésed. Ha szeretnéd az ő javát akarnád.Az övét,az ő érzései fontosabbak lennének a sajátodénál és nem a tiédet néznéd.
2013. aug. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Most komolyan azt szeretnétek nekem bemagyarázni, hogy én nem szeretem őt, azért mert hangot adok a fájdalmamnak ???? Pont, hogy azért vagyok még mindig vele. azért tartok ki mellette, mert szeretem és bízom abban, hogy túljutunk ezen a mélyponton.
2013. aug. 22. 13:21
 8/13 Pendulum92 ***** válasza:

Ja egyébként a csaj nem akar tőle semmit! Még szerencse! Ha igent mondott volna bármire is, sztem már régen nem lennénk együtt !



És még gondolkodsz? Nem a párodon múlt, hogy nem váltott le...

2013. aug. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Egyre hülyébben érzem magam :( Most tényleg ennyire tök nyilvánvaló lenne az, hogy dobnom kellene ???? :(
2013. aug. 22. 13:49
 10/13 Pendulum92 ***** válasza:

Vegyél 3 mély levegőt, számolj el 10-ig, és gondold át logikusan a helyzetet...


Nekem az az elvem, hogy ha valakiben meg volt a megcsalási szándék, de egyéb indok miatt nem jött össze, az ugyanúgy megcsalás.

2013. aug. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!