Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Se vele, se nélküle. Mit kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Se vele, se nélküle. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Bizonytalan vagyok a kapcsolatom illetően, mert bár nem szeretnék (jobb kifejezés: nem tudnék) szakítani, érzelmi okokból, mégis kicsit többre vágyom. Mintha nem lenne elég az, amim most van, de a barátom meg szeretem. Vele beszéltem már erről, de ő sem szeretne szakítani.

Mit gondoltok, 1-2 hónap szabadság egymásnak, amolyan szünet-féleség, amikor kicsit kitomboljuk magunkat (bizonyos kereteken belül- az én elképzelésem erről különben úgy nézne ki, hogy pl hetente találkozunk, rendszeresen beszélünk továbbra is, csak ő is csajozgat kicsit, én is pasizgatok kicsit, de csóknál tovább egyikünk se megy), megérezzük, mennyire hiányzik a másik, jó ötlet lenne? Vagy butaság, úgy, ahogy van? Én nem vagyok a szünetek híve, és a barátom se nagyon rajongana az ötletért... De mindketten fiatalok vagyunk, és mindketten úgy érezzük, nem most kéne végleg lekötnünk magunkat egymás mellett... A szerelem viszont erős mindkettőnk részéről.


Mit lehetne tenni?


20+ vagyunk mindketten.


2013. aug. 22. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nem kapcsolat. Ezt be kell fejezni.
2013. aug. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kb annyi eszed van, mint exemnek. Gratulálok mindkettőtöknek.
2013. aug. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az nem lesz "csak csók", elhiszed?:)
2013. aug. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Pendulum92 ***** válasza:

Szerintem ott már komoly gond van, ahol szünetet kell beiktatni. A kapcsolatot kéne megjavítani, egy szünet nagyon ritka esetekben működik, és akkor is csak időlegesen.


Ha kicsit csajoztok és pasiztok, ott lesz a féltékenység, meg a bűntudat, ha egyáltalán menne a dolog. Vagy valaki talál valakit, akivel jobban passzol, és a szünetből párváltás lesz.

2013. aug. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!