Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ha nektek bejelentené...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha nektek bejelentené a párotok, hogy nyáron tervez egy 8 napos kiruccanás a szomszéd országba egy koncertre 2 haverjával és EGY LÁNNYAL ti hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés

Ja mindezt úgy h te nem leszel ott, mert nem tudod kifizetni az utat...

Jogosan zavar?

Fiúk, a másik oldalról ez h látszik? Kérlek ird oda a nemed is, köszi


2009. febr. 26. 14:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem örülnék...Ha a lány vmelyik haver barátnője, akkor nem gond, de ha szingli, akkor összeakadhatnak... 23/l
2009. febr. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát nagyon nem örülnék, és ő tudja hogy te azért nem mész mert nincs pénzed? erre mit mondott.

Mondjuk fontos lenne tudni hogy mennyi idősek vagytok és a csaj kinek a kije.

Szerintem ha nagyon zavar mond meg neki nyugodtan.

üdv.25/l

2009. febr. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Én 18 vagyok a párom 22, a csaj fiatalabb nálam és szingli és a párom legjobb haverjának az unokatesója.

Pénzre csak annyit mondott, hogy gyütögessek, na igen 100ezret júniusig, suli és érettségi közben....

2009. febr. 26. 14:57
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne spilázd túl. Mindenütt vannak férfiak és NŐK. Nem védheted meg tőlük. Ennyi erővel a boltba se menjen. Ha szeret téged, és te is őt, akkor biiznod kell benne. A féltékenység megfojthatja a kapcsolatotokat. Ilyenkor kell megmutatni, hogy éretten gondolkodsz, és eszébe sem fog jutni mással kavarni. Jó esetben amúgy se. És 8 nap nem a világ :)

Remélem megnyugszol és meggyőzöd magad, hogy jobban szereted annál, mintsem hogy elvadiitsd a féltéékenykedéssel. Szoriitok!

18/l

2009. febr. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
szia! szerintem ne aggódj, akkor lenne baj, ha csak egy lánnyal menne, de így, hogy ott lesz két haverja szerintem nincs mitől félned. írtad,hogy a lány fiatalabb, mint te, akkor gondolom a 22 éves barátod nem akar semmit egy kislánytól :D biztos nem véletlenül van veled, ne féltékenykedj, azt egy pasi se szereti! L/18
2009. febr. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 yuda ***** válasza:
100%

Igen,te arra vagy kíváncsi igazából,hogy megbízhatsz e benne,meg fog e csalni?

Én erre azt szoktam mondani,hogy régen rossz,ha ezen erőlködsz,mert úgy sincs semmi értelme-ha el akar menni,úgyis elmegy és be sem kell jelentenie,ha marad,akkor meg te örülsz-de ezen tényleg ne gyötörd magad-.mert semmi nem sül ki belőle-hadd menjen és meglátod: egyszerűen azt kell megértened,hogy nem rajtad múlik kizárólagosan a kapcsolatotok,hanem ugyanannyi részben rajta is.

-Szóval ha emiatt szétmentek,akkor örülj,hogy megszabadultál tőle,találsz jobbat,leláncolni úgysem tudod---ha pedig együtt maradtok(ez a valószínűbb) akkor meg semmi rendkívüli dolog nem történt.

2009. febr. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
haverjai úgy is az ő pártját fogják, 8 nap összezárva teli bulizással? Nem megy h ne legyek az. AM. a csajnak bejön, és a párom ha rámásznak....
2009. febr. 26. 15:20
 8/15 anonim ***** válasza:
53%

Hat en kiakadnek...A parom tavaly gorogben volt, de csaladjaval es ugy egesz mas volt, vittek volna de kicsengetes miatt nem tudtam menni.

Ha iden menni akarna es nekem nem lenne penzem akkor "megkoszonnem neki szepen"...

2009. febr. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Elhiszem, hogy feltekeny vagy, de ne legyel!!!

Ha megakar, megcsal itthon is.

Azert kerd meg a haverokat, hogy figyeljenek oda a baratodra.

Szeresd, es ne legyel feltekeny, hidd el nem tesz jot a kapcsolatnak, ha o huseges, es te feltekenykedsz.

2009. febr. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az előttem szólónak, ha megakar csalni, bárhol megcsalhat, engem inkább az zavarna, hogy ha így odavágná, hogy gyűjtögessél. Ha egy pár vagyunk, szeretjük egymást, akkor egyrészt nem megyünk egymás nélkül sehova, másrészt ha nem tudná kifizetni a párom az utat, kisegíteném. Szerintem így a normális. Szerintem itt az a baj, hogy te jobban szereted őt, mint ő téged, és hosszú távon ez nem kifizetődő. Én nem a megcsalás miatt aggódnék elsősorban.
2009. febr. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!