Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet a barátnőm baja? 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a barátnőm baja? 1 hete olyan furcsán viselkedik :S

Figyelt kérdés
Eddig minden nagyon szuper volt, de 1 hete valahogy más lett. Nem smároltunk, nem simogat, nem ad puszit, nem ír, csak ha én írok rá, inkább a barátaival van, és a multkor énis ott voltam, egy darabig mellettem ült, de utána elült, mert hogy nem hall... Kérlek segítsetek, mi lehet a gond? :S

2013. aug. 22. 17:26
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
sajnálom!:(
2013. aug. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:

Démon: Ne most akard már bántani. A hülye az te vagy és leszel is mindig.

Hamar túl leszel rajta, szervezz programokat vagy akarmit magadnak amivel elutod az idot es uj dolog. Sok sikert aztan csajszi! ;)

Üdv.: Pöpi.

2013. aug. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:

Most nezem, hogy 69%-ban hasznos tanacsokat adok *-*

Elozo voltam. Sok sikert meg egyszer ha szeretned kionteni a lelked vagy csak a foldig szidni azt a majmot akkor megtalalsz itt:)

2013. aug. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
na már tultettem magam rajta azthiszem :) azota 2este bebasztam mint a szar buliztam és harmadik este egy csajjal ébredtem szoval minden oké ;)
2013. aug. 26. 15:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!