Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16 éves lány vagyok és van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves lány vagyok és van egy játék amit nagyon imádok. Éjjel nappal ott lógnék. Ez egy online játék, jó társasággal. Netfüggő lennék? Szeretem még a párom?

Figyelt kérdés
Nagyon jól érzem magam köztük (igaz csak virtuálisan). Sokszor amikor fölmegyek msn-re és nekiállok beszélni a barátommal kb fél óra után késztetést érzek arra, h otthagyjam és menjek játszani. Többször füllentettem már neki ez miatt. pl: Ne harizz, de most a szüleim jönnek a gép elé (közbe meg elmentem játszani) Vagy ne harizz, de takarítanom kell... és ismét elmentem játszani. Hogyan tudnék én erről leszokni?? Én érzem, h szeretem őt, de ha ezeket megtudná tuti kiborulna :S Segítsetek pls:(
2008. jún. 30. 20:30
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
57%
Persze hogy wow-ik már lassal kocka feje is van. Könyörgöm a szüleidet meg azzal tereled hogy csak tanulsz a gépnél. Vedd már észre mindenki csak hazzudsz még magadnak is. Hogy Lehet ilyen valaki. Itt keresi a választ az élet nagy rejtelmeire. Ha ki mozdulnál a gép elől, magad is rájönnél a valászra. Hát aki ezt csinálja az megérdemli a tark*n L*v*st
2008. jún. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
76%
emlékszem az átcsézet éjszakákra. és fele olyan jók semvoltak mint a végigkeféltek.
2008. jún. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
92%

Én vagyok a nemtom hányadik válaszoló már! :)


Én is nagyon nagy kocka voltam (de már a múlté:)), éjjel-nappal Lineage2..

Felkeltem már hajnali 4 fele és éjfélig megállás nélkül szinte.. (csak kaja, wc)..


Hidd el tényleg akaraterő kérdése.. hogy leszokj róla.. sztem káros ez a függőség, egész nap bent ülni egy sötét lyúkba.. (sok ok miatt) wháááá ma már nem bírnám ki. Bizz magadba és sikerülni fog a leszokás róla.

Egy volt Kocka xDD

2008. jún. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
37%
tarkón lövést! hogy lehet itt ennyi gyp játszik kefélés helyet...
2008. jún. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
32%
Kicsi vagy te még ehhez a párkapcsolatosdi szarsághoz, inkább varrasd be a pinádat és menjél szépen vissza játszani!
2008. jún. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
40%
tarkón lövést! hogy lehet itt ennyi gyp játszik kefélés helyet...
2008. jún. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
33%

Én is javaslom a tarkónlövést

vagy pedig ne játsz a játékkal!

2008. jún. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik blogon fent volt innen párkérdés, és párra azt válaszolta a blogger, hogy tarkón lövés. BASSZÁTOK MEG EZ OTT VICCES VOLT, TI MÁR NEM VAGYTOK AZOK!


A kérdezőnek pedig: a függés betegség... vagy akaraterő orvos, és megoldódik minden problémád.

2008. jún. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Nem WoW-ozok... És nem vagyok annyira kocka, hogy éjjel-nappal ott ülök, mert annyit én sem bírnék. És lehet békénhagyni az idióta válaszokkal. Gondolok itt a tarkónlövésre. Gondolom akik írták ezeket a válaszokat azoknak is van vmi bajuk és kiváncsi lennék mit szólnának, hogyha egyik problémájukra azt írná vki: "Azonnal lődd tarkón magad!" Hát sejtem nem lenne vmi hű, de kurva vicces. Nem vagyok még teljesen NETFÜGGŐ, csak kezdek az lenni. A játékot már 1x meguntam, de újra visszaszoktam. Amúgy a barátom tudja, hogy imádok azzal a játékkal játszani. Annyira egyáltalán nem hanyagolom el. Sőt.. semennyire... A hülye válaszadók kíméljenek. Akik meg normális választ adtak, annk köszönöm :)Megpróbálok róla "leszokni" és "egészségesebben" játszani...
2008. jún. 30. 23:23
 20/27 anonim ***** válasza:
86%
Légy szíves áruld már el, hogy mit játszol!
2008. júl. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!