Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16 éves lány vagyok és van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves lány vagyok és van egy játék amit nagyon imádok. Éjjel nappal ott lógnék. Ez egy online játék, jó társasággal. Netfüggő lennék? Szeretem még a párom?

Figyelt kérdés
Nagyon jól érzem magam köztük (igaz csak virtuálisan). Sokszor amikor fölmegyek msn-re és nekiállok beszélni a barátommal kb fél óra után késztetést érzek arra, h otthagyjam és menjek játszani. Többször füllentettem már neki ez miatt. pl: Ne harizz, de most a szüleim jönnek a gép elé (közbe meg elmentem játszani) Vagy ne harizz, de takarítanom kell... és ismét elmentem játszani. Hogyan tudnék én erről leszokni?? Én érzem, h szeretem őt, de ha ezeket megtudná tuti kiborulna :S Segítsetek pls:(
2008. jún. 30. 20:30
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
43%
Sok buzi kockafejű rohadjatok már el erről az oldalról!
2008. júl. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
82%
Inkább az ilyen parasztoknak kéne eltűnni, nemcsak erről az oldalról, hanem mindegyikről!
2008. júl. 1. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

Én nem a játékban látom a hibát. :)

Fél óra beszélgetés után elfogy a téma. Msn-en legalább is. :D Mert ilyenkor jönne a szex.

A baj a kapcsolatban és a kapcsolatodhoz való viszonyodban van. Nem a játéktól, hanem a kapcsolatodtól vagy függő. Illetve vagytok mindketten mert a barátodnak te vagy az ami neked a játék. :)) Ezt nehéz elmagyarázni itt mert több könyvre valót kéne írni. :)

A lényeg a te esetedben: minden olyan kapcsolat amelyben nem tudsz vagy mersz elmondani valamit, amiben nem lehetsz saját magad, nem élheted ki a saját igényeidet (ez esetben a szórakoztató játék) és mégis benne vagy az nem szerelem hanem függőség. Minden kapcsolat tartalmaz függőségi elemeket, ez még nem lenne akkora baj. A baj az hogy benned ez feszültséget, frusztráziót okoz. :)

Megértem, hogy úgy gondolod, hogy a barátodat bántaná, hogy ott hagyod mások társasága kedvéért. De a felnőtt életedben majd el kell fogadnia mindkét félnek, hogy a másiknak van más társasága is rajta kívül akikkel beszélget meg szórakoni jár. Ez ugyanaz. :)

Szabadítsd fel magad a lalkiismeretfurdalás alól és inkább arra figyelj, hogy mik azok a dolgok amiket megkapsz a játékostársaidtól és a párkapcsolatban meg nem.

Milyen érzéseket hoz a játék. Nem azt kell keresni, hogy "jó", hanem, hogy mitől jó? A "jó" mögött mindig vannak mélyebb érzések.

Azokat az érzéseket kell megtalálnod magadban és keresned az irl életedben ha tényleg úgy gondolod, hogy nem szeretnél netfüggő lenni. Nem vagy az. Nem netfüggő, hanem élményfüggő vagy. :)

2008. júl. 1. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj emiatt, ez csak egy kis kitérő. Szokj vissza inkább a barátodra :) Annyira nem lehet jó egyik játék se ;)
2008. júl. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Én már válaszoltam, de akkor mégegyszer. Tényleg mond már mit játszol lehet tudunk olyat mondani róla amitől megutálod vagy bármi. :D Mit szólnál ha nem msneznél a barátoddal hane megbeszélnél vele találkozókat? Vmi net-gépmentes helyen. Ha szereted a barátod le fog kötni, este menjetek haza, sportoljatok vmit, fáradjatok ki, eszedbe se fog jutni a nap végére, hogy gémeljél. És még jól is érzed magad, gerincferdülésed sem lesz, és nem lesz oylan Ábel Anita kocka fejed:D
2008. júl. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Wolfensteinnel szoktam játszani... Ha valóban annyira játékfüggő ill. netfüggő csaj lennék akkor szerintem nem bírnék ki 1 napot sem gép nélkül... Általában akkor szoktam játszani sokat a játékkal, hogyha nincs más programom. Ha olyan progit találunk ki haverokkal/családdal/barátommal ahol jól érezzük magunkat akkor eszemben sincs játszani...
2008. júl. 1. 20:08
 27/27 anonim ***** válasza:

Az jóó játék:D Én is lógok rajta:D De azért függő nem vagyok. Húzd ki a netetxD Ne menj a gép közelébe, töröld a játékot és nem lesz gondXD nehogy kísértésbe ess:D Sok sikerült a leszokáshoz.


By: Net, gép, és msn függő kislány:D

2009. dec. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!