Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én gondolom rosszul? Túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én gondolom rosszul? Túl sokat várok a barátomtól?

Figyelt kérdés

Párom részéről kissé azt tapasztalom, hogy nem áll ki mellettem... Konkrét példát kettőt mondanék, érdekel, hogy én látom-e irreálisan a szituációkat.


1. Mikor összejöttünk és bemutatott a barátainak (25-30 év közötti férfiak), ők elkezdtek "utálni", annak ellenére, hogy egyáltalán nem is ismernek. Velem csesztették a barátomat, rendszeresen hívogatták mikor tudták, hogy együtt vagyunk, és oltogatták, hogy "papucs vagy, megint a nőddel lógsz" hasonlók. Illetve az egyik srác megpróbált kifúrni barátom anyjánál... Ha találkoztunk velük, nekem nem köszöntek, de mindenki másnak névre szólóan igen. Ezt a barátom szó nélkül nézte. Én mondtam neki, hogy ez nem okés, talán tennie kéne ez ügyben.... Ígérgetett, halogatott, végül nem történt semmi a részéről.

- én úgy gondolom, férfiként, s főleg ha komolyan gondolja a kapcsolatunkat, ki kellett volna állnia mellettem és le kellett volna állítania a barátait. Főleg mert, ha annyira barátok, nem is kellett volna csesztetniük...

A történtek alapján kaptam egy képet a barátairól. Szerintem baromi primitíven viselkednek, és gáz, hogy felnőtt férfiként olyanok, mint a 10 évesek.

Erre fel barátom szerint én vagyok a bunkóp*csa, mert nem is ismerem a barátait, mégis "méltatlan szavakkal" illetem őket, és nem veszem figyelembe, hogy a barátai és milyen jó emberek... Így 10 hónap után ez jött elő, ebben a formában.


2. Párom, mikor bemutatott a főnökének, közölte, hogy bármit mond, bármit csinál, véletlenül se legyek bunkó mert elég különc ember és nem akar rosszat, mégha hülyén is viselkedik... Eleinte csak mosolyogtam, bólogattam, már amikor találkoztunk. Majd a főnöke kb 1 hónap ismeretség után elkezdett túlságosan közvetlen lenni velem. Egyre közelebb jött (amit egy idegen férfitól rossz néven veszek), egyre perverzebb vicceket mondott, majd elkezdett találkozáskor "megölelgetni", a hátamat simogatni... Az első 1-2 megnyilvánulás után egyértelműen tudtára adtam a barátomnak, hogy ez baromira nincs jól, és ha nem ígértette volna meg velem, hogy véletlenül se szóljak rá a pasira, akkor én már felpofoztam volna. (Megjegyzem, a barátom szeme előtt ölelget, simogat, hiába húzódnék el, magához szorít!) Barátom mondta a szokásost "ő ilyen, nem akar rosszat.. de biztos látja, hogy nem szereted és abba fogja hagyni" ... kb 3 hét telt el így, hogy lényegében menekülnöm kellett a főnöke elől, mire végül kitalált egy hazugságot, hogy lekoptassa rólam valahogy. Azt mondta neki, hogy senkitől se szeretem (mg tőle, azaz a barátomtól sem) ha ölelget, ezért legyen kedves ezt mellőzni.

- lehet, hogy én vagyok a hülye, de én pasiként az első "simogatás" után megmondtam volna a főnökömnek, hogy ne csinálja... úgy érzem ezzel engem is megalázott, és saját magát is. mellesleg dühít, hogy saját magamért sem állhattam ki...


én látom rosszul a dolgokat? túl sokat várok a barátomtól?

hogyan lehetne megoldani az ilyen jellegű problémákat?


19N, 20F


2013. aug. 23. 09:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Férfiatlan kis p*cs a barátod, de manapság az ilyenek is elkelnek...
2013. aug. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 viktor123456 ***** válasza:
23%

Nekem mindig gyanús, ha egy 100% os csoportot mutatnak. Olyan nincs, hogy az ÖSSZES barátja ne köszönne. Ha mégis, lehet mentális érzékelési problémáid vannak.


A főnökös vonalon meg nem veszed figyelembe, hogy akár az állása is múlhat rajta. Balhezni nem balhézhat sokat.

2013. aug. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
eleg gaz a baratod..:c reg kialltam volna melletted aelao olyan utan..o meg tobb utan sem. nagyon cink a viselkedese. megsem erdemel teged! uljete le es beszeljetekmeg h ez igy nem jo neked.! :D
2013. aug. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

gááázz a pasid!


lehet hogy szereted. de boldogtalan vagy vele, és nem jó.

merj váltani!

2013. aug. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Kedves viktor123456


Nem az összes barátja kezdett ki, csak az a 2 fő, az az egy társaság. Érdekes, a többi haverjával jóban vagyok, hogy a családtagjaival is...

A főnöke pedig nem rúgta volna ki, hiszen gyerekkora óta ismeri a barátomat, a "család barátja". Illetve mert a párom az egyetlen, aki vállalta a munkát, nélküle nem működne a vállalkozás. Mellesleg nem azt vártam, hogy vesszen össze vele. Csupán ne nézze nyugodt szemmel, ahogy egy másik pasi simogat!

2013. aug. 23. 09:30
 6/12 anonim ***** válasza:
Egy beszari fosalak a barátod. Az elsò ilyen után meg kellett volna mondania főnökének, hogy ne!
2013. aug. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A barátod, és a főnöke nem a te szellemi színvonaladon élnek. Nem jósolok sok jövőt a kapcsolatodnak, de ha még is fenntartod, hát sok megaláztatásban lesz részed.
2013. aug. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jól látod dolgokat. Nem mer vagy nem akar szólni ezeknek az embereknek? Egyrészt, ha a barátokat vesszük és valóban nem tettél semmit, ami miatt utálhatnának, nem valami jó barátok és kutya kötelessége lenne kiállni melletted. A főnököt illetően meg, főleg ha gyerekkorától ismeri meg lehet ezt kultúráltan is oldani.
2013. aug. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Úgy gondolom nincs önbizalma, ezért ilyen. Mert, hogy szeret, abban nem kételkedem.

Mellesleg saját nézeteltéréseit is hasonlóképp próbálja elkerül, tehát saját magáért sem áll ki.

Hogyan segíthetnék, vagy ösztönözhetném, hogy ne "féljen" és határozottabb legyen?

2013. aug. 23. 14:28
 10/12 anonim ***** válasza:

másíthatod, meg foghatod bármire. bátortalan, gyáva, és nyuszi a pasid.

Az én barátnőmet ha a jelenlétemben valaki más simogatja "úgy" akkor nemérdekel mekkora a csávó, először emgkérem, hogy öreg, azért nemkéne, ha nemhasznál, akkor nyomatékosabban lépek fel.

lehet hogy elvernek, de azért ami az enyém az az enyém! fgodossa a saját csaját! ennyi!


szoval nemisértem, hogy jöttél össze egy iylen gyávával.

csak nemertema kerdest...mert írod hogy nemjó, meg stb de szakítani meg te is gyáva vagy, mert "szereted"....

ha nemmegy, akkor nemmegy. ennyi.

2013. aug. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!