Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Félek a barátomtól, dühkitörés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a barátomtól, dühkitörések, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Most 1hétre elment nyaralni. De amikor utoljára átmentem hozzá ezek történtek (nem az első eset!!) :

- 1. Véletlen megkarmoltam a homlokát és besértődött. Hozzáteszem hogy bocsánatot is kértem miatta.

- 2. Fehérneműben fekszem az ágyon,mikor egyszer csak pálfordulás történt és és én lettem a sz*r,köcsög stb.. Megmondtam neki hogy ha ilyen akkor hazamegyek. Erre ő azt mondja hogy akkor menyjek. Felöltöztem. Felvenném a cipőm,de nem engedi és rángat ide-oda. Már annyira féltem hogy elkezdtem sírni. Utána láthatóan remegett a lábam. Ekkor mondom neki hogy haza megyek. Engedj ki a szobából. Minden áron megakadájozza hogy elhagyjam a házat. Közben elmond minden k*rvának és hogy talál sokkal jobbat nálam. Már annyira sírok hogy alig kapok levegőt. Megölel és akkor megint kedves és normális lesz.

Segítsetek! Félek tőle és szakítani sem merek mert a végén lehet hogy megütne . De közben már nemtudom mit érzek iránta . :(

El vagyok keseredve.

14/l vagyok ,ő 16/f



2013. aug. 13. 22:07
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Ha bántalmaz, szólj a szüleidnek és szakítsd meg vele a kapcsolatot, ez nem kis dolog!
2013. aug. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Szakíts vele... ha megüt akkor üssön még mindig jobb egyszer mint egész további életedben.
2013. aug. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Beszélj szüleiddel. Ha van látható sérülésed menjetek a rendőrségre!
2013. aug. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Az ilyen idegbetegtől menekülj amilyen hamar csak tudsz. Ha máshogy nem, akkor megírod neki, hogy vége és ne keressen, úgy nem tud megütni.


Vagy szólj valakinek.

2013. aug. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Huh ilyen fiatalon? 16 évesen ha megüt feljelented :) szerintem ilyen nem való hozzád .
2013. aug. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
61%
unatkozol?nagyon kamu kedvedben vagy...tudod mikor engednem h a lányom egyedul legyen egy fiuval ilyen korban...kamukiraly!
2013. aug. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Ha ez rendszeres, akkor végképp nem kellene tűrnöd. Talán szólnod kellene a szüleidnek, esetleg feljelenteni a rendőrségen. Amúgy meg a srác talán kezelésre szorulna, ártani valószínűleg nem ártana neki.
2013. aug. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Minél hamarabb hagyd ott!
2013. aug. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott a srácot. Szólj szépen apudnak majd ő lerendezi a dolgot. Ne hagyd neki, hogy ennél tovább fajuljanak a dolgok.
2013. aug. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Jöhetsz hozzám is, én nem bántalak.


63/F

2013. aug. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!