Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16 éves fiu vagyok és eléggé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves fiu vagyok és eléggé nehezen kedvelek meg valakit. Most alakult valami egy lánnyal, de tegnap azt mondta, hogy összejött a volt pasijával. Most nagyon ki vagyok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sosem volt még barátnőm, de már nagyon vágyok 1 lányra akit szerethetek, de még lányokat se ismerek. Minden reményem benne volt és akkor jött ez. Suliba nincsenek csajok. És barátaim sincsenek akik által megismerhetnék lányokat. Nem tartozok sehova, de változni szeretnék. A osztálytársaim közt sincsenek barátaim. Közösségileg kifogtam a legrosszabb sulit. Mit kéne tennem? Reménytelennek látom a helyzetem. Eddig 2 lánnyal sikerült majdnem összejönnöm, akiket a netről ismerek. Hát nem jött össze. :( Az egyik a távolság miatt, a másik a volt barát miatt. Kikészülök, ha nem változik meg teljesen az életem. Tartozni akarok valahova.
2009. okt. 29. 22:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

talán járkálhatnál sokat a városban vagy menny buliba

de am ha nem keresed a szerelmet akkor előbb megtalál akár hol akár mikor

2009. okt. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A lányokkal szemben sincs nagy elvárásom, csak hogy ne legyen ronda, törődjön magával, legyen kedves, aranyos, és nem beképzelt pics@. Nem vagyok a legjóképűbb pasi, de próbálom magamból a maximumot kihozni, kedves, figyelmes lenni.
2009. okt. 29. 22:46
 3/11 A kérdező kommentje:
Járkálnék én, de nincs kivel. 1 barátom van és már mi is kezdünk különbözni.
2009. okt. 29. 22:48
 4/11 anonim ***** válasza:

Keress valami klubbot, csoportot, csetszobát, ahova, akikhez tartozhatsz: Konditerem, kickbox, kungfu edzés, Lan party, járj el úszni, stb.


Hasonló érdeklődésű fiatalokkal, már edzés után vagy hétvégén ellehet menni biliárdozni, bowlingozni, kocsmázni, szórakozni, és lehet ismerkedni. Élvezd az életedet! Nyílj ki!

2009. okt. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ismerős a helyzeted, egyik haverom is így van
2009. okt. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
és ő mit csinált? v mit csinál?
2009. okt. 29. 23:15
 7/11 anonim ***** válasza:
22:57:D haverom mi??:D:D:D jóvan peeeersze:D amúgy...basszus.nem tom mit kezdhetnél.egyedül semmit sem tudsz csinálni...hallod,nagyon sürgősen próbálj meg barátkozni...ott is van,aki hozzád illik,nem csak a párkapcsolatokban. utána meg minden egyszerűbb.
2009. okt. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem nagyon van. Asszem túl jó suliba mentem és nem érzem jól ott magam, de máshol nem kaphatok ilyen szakmát az a gond. Nincsenek olyan osztálytársaim, akire azt mondanám, hogy jó fej. Akire azt mondom, hogy talán az is bejárós. Élni akarok, de így nem tudok.
2009. okt. 29. 23:35
 9/11 anonim ***** válasza:
Te alakítod.Önsajnálat helyett járkálj el,keress barátokat,társaságot.Van ennél szarabb dolog is,hidd el.Fel a fejjel.
2009. okt. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy kereshetnék társaságot
2009. okt. 30. 00:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!