Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16 éves fiu vagyok és eléggé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves fiu vagyok és eléggé nehezen kedvelek meg valakit. Most alakult valami egy lánnyal, de tegnap azt mondta, hogy összejött a volt pasijával. Most nagyon ki vagyok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sosem volt még barátnőm, de már nagyon vágyok 1 lányra akit szerethetek, de még lányokat se ismerek. Minden reményem benne volt és akkor jött ez. Suliba nincsenek csajok. És barátaim sincsenek akik által megismerhetnék lányokat. Nem tartozok sehova, de változni szeretnék. A osztálytársaim közt sincsenek barátaim. Közösségileg kifogtam a legrosszabb sulit. Mit kéne tennem? Reménytelennek látom a helyzetem. Eddig 2 lánnyal sikerült majdnem összejönnöm, akiket a netről ismerek. Hát nem jött össze. :( Az egyik a távolság miatt, a másik a volt barát miatt. Kikészülök, ha nem változik meg teljesen az életem. Tartozni akarok valahova.
2009. okt. 29. 22:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Csajt felejtsd el. Eleinte nehéz lesz, de szokj hozzá, el fogsz még veszíteni párat, abban biztos vagyok, és jobb túlesni rajta. Én is küszködtem ezzel, hogy tartozni valahova, mindig is sok ismerősöm volt, de kevés igazi barát, és ami inkább gond, hogy kevés hasonló érdeklődésű ember. Kezdj hozzászokni ahhoz, hogy egyedül járkálsz ide-oda, és ismerkedsz a helyszínen, lehet hogy időközben találkozol olyannal akivel komoly barátok lehettek, vagy találsz magadnak való lányt. Sok sikert. ^^

Ja és járj el sportolni, meg iskolai eseményekre, vagy akármire ahol tudod hogy sok korosztályodbeli ember lesz. Aztán szép nyugodtan lehet barátkozni / nőzni. Eleinte szokatlan lesz, de hamar bele lehet jönni.

2009. okt. 30. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!