Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit gondoltok a vékony srácokról? Örülnétek, ha a barátotok ilyen lenne?

Figyelt kérdés
2013. aug. 23. 11:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hmm, az én párom vékony, sot sovány. Az arcán nem is látszik és mivel neten ismerkedtunk meg, nem gomdoltam, hogy ennyire sovány. De olyan dumája és kisugárzása van, hogy az elso randinkon beleszerettem és a soványsága már teljesen irreleváns volt, így is nagyon szeretem. Nem mondom, hogy kifejezetten a sovány pasik tetszenek, de o ilyen és így szeretem, ahogy van.
2014. ápr. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Mindenkinek mas tetszik.


Nekem a vekony nem jon be, en a vallas, izmos ferfiakat szeretem.

2014. ápr. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
én nekem a vékony fiúk jönnek be :3 de azért valami kis izomzat is kell rá :) az izompacsirták nem jönnek be :P
2014. ápr. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
nem, abszolút nem jönnek a be a vékony srácok, akik lusták edzeni, és a geneikára fogják, h felesleges lenne, mert ők ilyen típusok.
2014. máj. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!