Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatom van egy férfivel kb 2 hónapja. Hogyan kérdezhetnék rá, hogy mennyire rendszeresen vagy hosszabb távra tervez velem?

Figyelt kérdés
Nem tudom, félek ilyeneket kérdezni, mert nem akarok nyomulósnak tűnni.
2013. aug. 23. 12:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
35%

szex kapcsolat,

hosszútáv,

női logika = f..k logic XD

2013. aug. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
LOL. Látom nem vagy teljesen tisztába ezzel. Amikor akar dugni akkor hív ha nincs jobb.
2013. aug. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
0%
Szexkapcsolat? Nem tervez az veled semmilyen távra sem! Bocsi, de az ilyen pasik, ha jól vettem ki a helyzetet, általában csak fájdalmat okoznak utólag, és nem terveznek előre semmit sem...
2013. aug. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Már abszolút kiderült volna ha ezen kívűl kellenél a tagnak. LOe sem tudnád vakarintani magadról, állandóan melletted lenne.
2013. aug. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
ok, úgy értettem, hogy vannak szexkapcsolatok, amik hónapokig, akár pár évig is működnek. Közvetlen ismeretségemben is van ilyen.
2013. aug. 23. 13:03
 6/21 anonim ***** válasza:

Szerinted melletted még hány nőt dug?

volt szexkapcsolatom. Persze nem volt szó arról, hogy csak baráti alapon csak egymással szexelünk. Kialakult magától. És amikor úgy volt lefeküdtünk egymással, mert ami jól, az jó. De közben volt még egy nő akivel szintén csak szexkapcsi és még 2-3 akikkel hol volt szex, hol nem vagy csak flört.

Gondold végig. Ha téged akarna, és csak téged, akkor nem szexkapcsolatban lenne veled, hanem a párod lenne. Így csak egy fix punci vagy akit jó dugni. Ne áltasd magad. Egy szexkapcsolat erről szól. Barátság max, de semmi szerelem, és persze a leizzadós kimerítő szex. Ha te csak vele terveznéd a dolgot, vagy hosszú távon akkor eltévedtél. A pasik a szexkapcsolatot úgy értik. Te egy fix lyuk vagy akibe jó belemártogatni, jobb esetben némi baráti közös program is OK, de itt kimerül. És mivel hűséget nem fogadott, így másba is belelógathatja.

Szóval el lehettek akár évekig így nálam vagy 5 évig is eltartott ugyanazzal a csajjal, de ne tervezz vele.

2013. aug. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
A csajok vevők amúgy a szexkapcsolatra?
2013. aug. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
2. Vagyok de és már 4 éve tart, de közbe másokkal is dug a lány, sőt volt mikor barátja volt, volt mikor meg is csalta .... Ez nem így van hogy jah akkor most 5 évig leszerződlek.
2013. aug. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Ja. És annyiból áll a mi kapcsolatunk, hogy mikor kinek van kedve dugni, és nincs más, írunk másnapra vagy akár pár órával később tali, ergo feljön, és dugunk egyet, utána fél óra bújás meg kevés duma és ennyi. Utána lehet hogy fél évig nem hallok róla :) És 4 éve tart így én is dugtam közbe meg mást meg ő is bőven de azért fasza mikor velem csalja pár pasiját :D
2013. aug. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanulságos válaszokat, de kérdésemre még mindig nem tudom a választ :)
2013. aug. 23. 14:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!