Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatom van egy férfivel kb 2 hónapja. Hogyan kérdezhetnék rá, hogy mennyire rendszeresen vagy hosszabb távra tervez velem?

Figyelt kérdés
Nem tudom, félek ilyeneket kérdezni, mert nem akarok nyomulósnak tűnni.
2013. aug. 23. 12:56
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Így kérdezhetnél rá:Figyelj,te meddig gondolod,hogy ezt folytatni tudjuk?Mikor szeretnél megkomolyodni?Szeretnél egyáltalán komoly kapcsolatot?Mert ha nem,én lelépek.
2013. aug. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
a 3 hónap alatt hányszor találkoztatok? és mindkettőtöknek maximálisan jó volt?
2013. aug. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
2 hónapja járunk össze és átlagban heti 2x. Az első 1-2 alkalom nekem nem volt túl meggyőző, de aztán hamar összeszoktunk.
2013. aug. 23. 16:03
 14/21 A kérdező kommentje:

Hát igen, arra a kérdésre, hogy te meddig akarod ezt így folytatni , talán tudom is a választ. addig , amíg nem talál jobbat, vagy olyat, akiben beleszeret.


egyenlőre nem terveztem, hogy lelépek, vagy kellene?

2013. aug. 23. 16:07
 15/21 A kérdező kommentje:
akibe beleszeret
2013. aug. 23. 16:10
 16/21 anonim ***** válasza:
Én halál komolyan nem tudom hogy most ezzel mit akarsz. Amiket leírtunk az a válasz a kérdésedre. Olvasgasd már el újra.
2013. aug. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
köszi, már leesett...
2013. aug. 23. 16:55
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt szexkapcsolatom és bizton állíthatom ez nem jelenti azt, hogy közben a másik fűvel fával kefél. Mi ezt megbeszéltük. Nem akarunk kapcsolatot, csak is a testi örömökre megyünk. Ha vacsorázni hív, az nem azért van, mert komolyabbat szeretne, hanem mert utána otthon folytatódik az este és ez fordítva is így van.

Három fontos szabályt állítottunk fel az első együttlétünk után, amikor letisztáztuk mire megy ez.

1. Ez addig tart, amíg valamelyikünk életébe be nem lép egy komolyabb alak és amint ez megtörténik elfelejtjük egymást, sosem mondjuk el senkinek, max nagy távlatokban beszélünk róla, nevet nem említünk.

2. Ha egyikünk többet kezd érezni a másik iránt, ezt azonnal befejezzük.

3. Mindent szabad, ami mindkettőnknek jó és teljesítjük egymást vágyait, erre viszont ketten vagyunk egymásnak és mellette senki nem szexszel mással. Ez mondjuk nekem nőként fontos volt, mert nem akarok összeszedni semmi sz*rt és a srác is belement ebbe.

Nagyon megbíztam benne és ő is bennem, sosem élt vissza semmivel.

Ez így volt jó fél évig. Utána nekem párom lett.

Tehát én tudtam, hogy mihez tartsam magamat és ez meddig fog tartani. Nektek is javasolnék egy beszélgetést, amiben így utólag lefektetitek a szabályokat!

2013. aug. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Köszi, kedves 18-as válaszoló, ezt nagyon jól leírtad.
2013. aug. 23. 23:10
 20/21 anonim ***** válasza:
Ezeket a szabályokat az elején kell megbeszélni,most utólag nem sok értelmét látom.Szerintem a kérdező többet szeretne már,vannak érzései.
2013. aug. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!