Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem csókol meg? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem csókol meg? Nem tetszem neki?

Figyelt kérdés
!A kérdésem egy randi miatt szeretnél feltenni.Nemrég elkezdtem beszélgetni egy régi ismerősömmel.Meg volt az első randi is,amit mind a ketten élveztünk.Ott csak puszit adott.Megbeszéltünk egy második találkozót.Az én lakásomon filmeztünk,egész reggelig.Nagyon reménykedtem,hogy megcsókol majd,,de nem.Pedig film közben fogta a kezem,odabújtam hozzá,mert horror filmet néztünk.Úgy tűnt jól érzi magát.Előtte pedig elmondta hogy szerinte kedves,aranyos vagyok,jól is nézek ki.Én is elmondtam hogy tetszik.Itt volt a tökéletes alkalom a csókhoz,de mégsem történt meg.Lehet,hogy nem tetszem neki?Megbeszéltünk még egy filmes estét.Nem értem hogy miért nem csókolt meg.Ez is lenne a kérdésem.Talán félt.Én csak arra tudok gondolni,hogy nem tetszem neki. Előre is köszönöm.
2013. aug. 23. 14:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért nem TE csókoltad meg? ._.
2013. aug. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Talán koraiak tartja.
2013. aug. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ki a lány ki a fiú? Lehet neked kellett volna kezdeményezned
2013. aug. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány.
2013. aug. 23. 14:51
 5/9 anonim ***** válasza:
Engem aki nem csókolt meg a harmadik randinkon sem az lepattintott mert nem érezte a szikrát. szóval nem jöttem be neki valami nagyon és eldobott
2013. aug. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Figyel! Nem azért írom hogy megnyugtassalak, de a2. randin énszerintem korai (legalábbis én csak a 3.-on csókolnék meg először valakit akkor is ha meghalok érte. Persze lehet hogy csak én vagyok ilyen hülye, de lehet hogy a srác is így gondolkodik, nyugi. A következő filmnézéskor viszont már szerintem nyugodtan bepróbálkozhatsz.
2013. aug. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ha ő nem csókol próbáld meg te. :)
2013. aug. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Legyél egy picit türelmesebb. Lesz csók ha bejössz neki :). De ahogy már az előzők is írták, kezdeményezz te.
2013. aug. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Helló! Én egy kanos,nyomi lúzer vagyok és már első randiin megcsókolom a csajt, ha jó fej meg bejön nekem.
2013. aug. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!