Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek milyen gyakran szokták...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek milyen gyakran szokták dicsérni a párotokat az ismerőseitek?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy konkrétan nektek milyen gyakran mondják pl a haverjaitok, hogy azta, milyen jó fej a barátnőd, vagy húú, milyen helyes a pasid? stbstb...
2013. aug. 23. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát... Mondták már, hogy jó erős a karom...
2013. aug. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sokszor. Nem csak a barátok de még a rokonok is.
2013. aug. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk ez egyáltalán nem szokás. Persze néha én is vagy ő is kap egy-egy dicséretet konkrét eset miatt, de ha számolni kellene, akkor kb. félévente egyszer, de helyzettől függ. A baráti körünkben csak nagyon ritkán fordul elő, hogy valaki párját dicsérjük, nem túl gyakori beszédtéma nálunk az ilyesmi, kivéve ha valakinek éppen új kapcsolata van, akkor egyszer mindenki elmondja amit gondol, aztán kész.
2013. aug. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Haverok mindig mondják, mikor szóbakerül a csajom, v találkoznak vele, h "bárcsak előbb jutott volna eszembe rányomulni/kitartóbb lettem volna" vagy h milyen szerencsés vagyok, h engem választott a barátnőm.

Büszkeség lvl: 999999999....:)))

2013. aug. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!