Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok/nők, mennyire ellenőrzi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, mennyire ellenőrzitek a párotokat/házastársatokat annak érdekében, hogy ne lépjen félre? Tartsunk rövid pórázt vagy pedig engedjük teljesen szabadon? Mi a kiegyensúlyozott megoldás?

Figyelt kérdés

2013. aug. 15. 23:02
 1/10 vexygordon ***** válasza:
79%
A bizalom, te fszkalap.
2013. aug. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
34%
Haljal éhen
2013. aug. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azért remélem, hogy kultúráltabb válaszokat is kapok.
2013. aug. 15. 23:06
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát őszintén szólva én elég féltékeny vagyok a páromra. Megbízok benne nagyon, de akkor is féltem. Olyan jó pasi, tudom hogy sok nőnek bejön, és emiatt mikor elmegy ide-oda kicsit csak izgulok. Nem szabom meg neki teljesen, hogy hova menjen, ha haverokkal elmegy sörözni az nem gáz, de éjszakába nyúlóan nem igen engedném (hála égnek ő maga sem akar menni.)

Szerintem azért kell a férfiaknak egy bizonyos korlát, de a rövid póráz sem jó, mert az a hátrányára válhat: ha nagyon kalitkában érzi magát pont hogy azért fog félrelépni.

Szóval szerintem a legjobb, ha biztatjuk olyan programokra, ahol nincs nő veszély, és mégis jól érezheti magát :D

Így szoktam én is, pl:

"Miért nem mentek el a Csabival 1-2 sörre szerda este?"

vagy

"Menjetek el a Petivel hétvégén horgászni, addig én is kitalálok valamit a barátnőkkel."

Szóval én inkább a férfias programokat "erőltetem."

2013. aug. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Micsoda tanulságos válasz, köszönöm az ötleteket :)
2013. aug. 16. 07:49
 6/10 anonim ***** válasza:

Alapvetően én is féltékeny típus vagyok, és a férjem is az, volt rá példa mindkettőnk részéről korábban. Mára már teljes a bizalom közöttünk. Tudjuk egymás jelszavait a közösségi oldalakon, simán játszik a telefonommal, azon van tetrisz, vagy én az övével, azzal jobban tudok fényképezni, de nem kutakodunk.


Ha nem engednénk egymásnak az ilyesmit, már gyanús lehetne pl.


Egyébként, ha akarnánk, meg tudnánk csalni egymást úgy, hogy a másik ne tudja meg, de nem tesszük mert nincs miért. Ezért kár is ellenőrizgetni.


pl max annyit teszek hogy elmegyek vele amikor a haverjaival találkozik:) bár alapból mindig vinni akar. Csak nem mindig van kedvem, de megyek mert ott is van veszélyforrás. Be is akart kavarni az esküvőnk előtt, csak nem jött neki össze.


Persze vannak olyan helyzetek amikor csak abban bízom, hogy eléggé szeret. Pl amikor dolgozik. Pár hete ki akart vele kezdeni egy csaj:)

Pár napja meg velem akart mindenáron ismerkedni egy pasi.... és csak tiltással tudtam levakarni.


de nem lehetünk mindig ott a másik sarkában. Bizalom:)


27/N

2013. aug. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Barátom halál nyugodtan mondta nekem, hogy nyugodtan haverkodhatom fiúkkal. Persze, hiszen neki is vannak lány haverok akikkel ő biztosan nyugodtan barátkozik. Addig oké is, bizonyos kereteken belül. Nekem nem jó tapasztalataim vannak a lány barátokról, az ex minden csaj haverjával kavarni akart a hátam mögött, nekem meg előadta a sértődöttet hogy csak segíteni akart szegénynek bla bla... Ezek után nem vagyok olyan nyugodt ha ő velük barátkozik, de nem tiltom meg neki. Amíg nem ad okot rá, addig nem kémkedem, de éber vagyok. Sosem lehet teljesen megbízni senkiben, nekem ez a nagy tapasztalatom. Bízom én benne, nem arról van szó, de azért vakon sem szabad. Mivel nem lakunk együtt, elmegy haverozni amikor akar. Mehetne igazából másik csajhoz is úgysem tudnám meg, de elhiszem neki, hogy oda megy. Igazából engem az zavar, hogy őt nem zavarja ha én fiúkkal haverkodom vagy akármi, ha udvarol valaki...? Kicsit sem mutat jelet arra, hogy zavarná őt valami ilyesmi. S az zavar hogy tényleg ennyire nem érdekli? Egy dolog betegesen, de hogy ennyire érdektelen meg, az is fura nekem, de tudom hogy szeret. Ezért ezt a dolgot nem tudom hova tenni...
2013. aug. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

az én férjem is megjátszotta a nagy macsót, hogy ő nem féltékeny. ez csak addig volt így, amíg meg nem látott együtt sétálni az egyik osztálytársammal , kifelé a suliból.


úgy volt hogy a férjem értem jön, de késett, és már a buszmegálló felé sétáltunk amikor meglátott minket.


nem tudta letagadni, piszok féltékeny lett:)


szerintem, ha a párod meglátna valakivel akkor azért nem esne jól neki. vagy pedig elfojtja ezt az érzést... sose lehet tudni.


27/N

2013. aug. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem ellenőrzöm, nem tudjuk egymás jelszavát sem, de ha nagyon akarnék, be tudnék lépni a gépébe, de nem akarok. Aúgysem az az eljárós típus, és megbízom benne. Közben pedig figyelek rá, és időről időre megbeszéljük az egymással szembeni igényeinket.


Ha azt látnám, hogy csajokkal találkozik, és több mindent beszél meg velük, mint velem, akkor más lenne a helyzet. Nem balhéznék akkor sem, mert a féltékenykedéssel csak elrontani lehet egy kapcsolatot, megjavítani nem, csak leülnék vele megbeszélni, és elmondanám, hogy rosszul esik. Tudom, hogy szeret annyira, hogy ha azt kérném, akkor megszakítaná az illetővel ilyen esetben a kapcsolatot.


Cserébe ugyanezt adom én is neki, nekem sincsenek fiú barátaim, akik voltak régebben, azokkal fél évente-évente egyszer beszélgetünk egy rövidet skypeon, vagy facebookon, hogy ki hogy van, de ennyi. A hétköznapi történéseink, céljaink, bánatunk és örömünk csak egymásra tartozik, meg az én esetemben néhány bártnőmre, az ő esetében pedig néhány barátra, de az ellenkező nemű ismerősökre nem. Ezért szükség sincs nálunk elelnőrizgetésre.

2014. ápr. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Már most úgy gondolom, oda kell figyelni! Sajnálatos módon...
2014. máj. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!