Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem bízom a barátnőmben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem bízom a barátnőmben?

Figyelt kérdés
Szóval arról van szó, hogy adott a legjobb barátnőm, akivel már ovi óta ismerjük egymást 13 éve, együtt vagyunk jóban rosszban, én tudok minden dolgáról, hogy mit csinál, mikor, kivel, hogy megcsalta a barátját, egyszóval mindent elmond, még az összes jelszava is a fejemben van. Viszont én nem mondom el neki a fontos dolgaimat, csak úgy egyet egyet, de nem merek rábízni semmit, mert általában vannak emberek, akiket kibeszél nekem, meg elmondja, amit mondtak, és attól tartok, hogy velem is ez lehet, holott azért, tudom, hogy nem, mert velem más, mindenben más. De a múltkor szóvá tette, hogy nem szoktam neki minden nap mesélni,és hogy velem nem történik soha semmi fontos. Hogy tudnék ezen változtatni? :)
2013. aug. 23. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:
jól teszed hogy nem bízol...
2013. aug. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hülye vagy ha kiszolgáltatod magad (mint Ő)...
2013. aug. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amúgy ez ennyire alap dolog egy nőnél, hogy ha van párja, akkor csalja is? 90%-nál ezt látom :-(
2013. aug. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én sem értem vele egyet, ráadásul, hogy többel is, viszont hiába mondom a szemébe, tudja, egyetért velem, de azt mondja fiatal, én csak a barátját sajnálom, mert rajta tényleg látszik, hogy szereti.
2013. aug. 23. 16:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez szomorú lesz: de jól teszed, hogy nem mondasz el mindent. Elmondhatsz pár dolgot, amit úgy gondolsz nem használhatja fel ellened, vagy ha fel is használja, nem annyira nagy dolog, de nem hiába érzed úgy, hogy nem mondahtsz el mindent, halgass erre a megérzésre. Én is sokszor megtartottam magamnak dolgokat barátok előtt. Most először van az életemben olyasvalaki akinek bármit elmondhatok, mert meg sem fordul a fejemben, hogy ellenem használja, párom az.
2013. aug. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szia. lehet nekem van nagy problémám a bizalommal de a jelszavas résznél kiakadtam.(ez nem jó dolog kiadni a jelszavakat.)

na szóval szerintem is csak ha nagyon szeretsz valakit akkor bízhatsz meg ennyire benne.

de tényleg ez a megcsalás kibeszélés dolog nem valami bizalomgerjesztő, hiába ismered régen ha pletykás akkor nem biztonságos rá bízni a titkaidat.

2013. aug. 24. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!