Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valamiért nem bízom a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valamiért nem bízom a barátnőmben. Jogos szerintetek?

Figyelt kérdés
1 hétig távol volt, nem találkoztunk, neten tartottuk a kapcsolatot. Fura volt, és kicsit el is távolodtunk. Előző héten mielőtt elment, láttam egy beszélgetést, amelyben egy fiúnak "jólegyél életem" "imádlak" Stb-ket írt.Láttam róluk közös képeket, így megkérdeztem ki ez a fiú. Mondta, hogy a legjobb barátja, 5 éve ismeri. Mivel régebbi bejegyzések, tehát május-áprilisi bejegyzésekben is így beszélgetnek, akkor még együtt sem voltunk,mert másik fiúja volt így tehát hihető. Azonban mondta, hogy a héten el kell mennie a cuccaiért, a volt barátjához. Nem örültem, de nem korlátozhatom, had menjen. Mikor hazajött, együtt aludtunk, reggel arra kelünk, hogy csörög a telefonja. Ismeretlen szám. Felveszi, mondja hogy "jajjj szia, persze élek még.. majd visszahívlak, jaja na majd visszahívlak" Aztán mentünk kocsival egy régi házamhoz, ami egy erdőben van, gondoltam kikapcsolódunk. Meg is volt beszélve. Kérdeztem, ki volt aki hívta. Mondta, hogy egyik rokona. Kocsiban kérdeztem, hogy nem hívod vissza? Mondta, hogy majd.. Aztán odaértünk a házhoz, elvoltunk, ilyenek. Mondtam, hogy kimegyek hozok be fát. Mire visszajöttem, láttam a telefonját rakja el. Kérdeztem, hogy visszahívtad rokonod? Mondta, hogy igen. Aztán este még hazajöttünk, elmentünk rokonlátogatásra. Ott is hívta egy ismeretlen szám. Mondom neki, nem veszed fel? Erre ő: Nem mert ismeretlen. Majd kapott egy smst. Kifele jövet, kérdeztem ki küldte az sms-t biztos ő hívott. Mondta hogy tesója. Nekem már nagyon gyanús volt ez az egész, így este megnéztem a telefonját, elkértem, hogy küldök át zenét. Belementem, üzenetekben semmi mai nem volt, híváslistában, nem volt délutáni hívás, tehát azokat kitörölte. Szerintetek is fura?
2012. dec. 31. 13:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
itt valami van:S de tényleg:S nekem barátommal volt ez, le volt halkítva a telója, folyton csörgette egy szám, mondta, hogy hozzak neki limonádét, mire bejöttem pont rakta el a telót:/ rögtön mondtam, hogy nah ki vele mi van, ő meg mondta, szerencsére semmi baj nem volt.. de a helyedben én mondanám, hogy ez rohadtul fura, szóval mesélhet
2012. dec. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát sajnos igen. Nagyon is!
2012. dec. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nagy a valószínűsége, hogy palira vett. El kellene beszélgetnetek erről. Lehet, hogy szakítás lesz a vége, de még mindig jobb, mintha a hátad mögött más pasikkal kavarna.
2012. dec. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Átbasz a csaj! Van egy másik fiú aki izgalmasabb számára.
2012. dec. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Gyanús...
2012. dec. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Több mint gyanús.
2012. dec. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

egyébként nem feltétlenül kell rosszra gondolni, rám is rámakadt egy exem, és mivel barátom akkoriban önbizalommal nem volt a toppon, nem nagyon mondtam el neki, meg nem is volt benne semmi jelentős, a pasi nyomult volna, én meg hárítgattam, amellett, hogy bejött azért, hogy bánja, hogy nem jött össze nekünk:D de nem akartam tőle semmit és részemről itt lezárult, rövid idő alatt meg a pasi is leakadt rólam... de engem is hívogatott, üzenetek stb


meg neki is volt, hogy a kollégája megadta egy csajnak a számát, akivel később találkozott is egy buliban, a csaj meg totál ráakadt és folyton hívta, neki meg tetszett, hogy oda meg vissza van érte az az idióta:D, de azt se akarta, hogy félreértsem a helyzetet, de utána végül megbeszéltük:)


ezeket azért írtam, mert nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni, de a legtisztább az esetedben, ha megbeszélitek

2012. dec. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem igazán tudok neki mit mondnai, mert azt nem mondhatom, hogy láttam, hogy nincsennek üzeneteid.
2012. dec. 31. 13:51
 9/12 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy valamit titkol. Ülj le, szembesítsd. Jobbat nem tudsz csinálni.
2012. dec. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 -Pumukli- ***** válasza:
Ha nincs rejtegetni valóm, nem törlök ki semmit az sms-ek közül, vagy a hívásinfoból. Még ha félreérthető akkor sem. Ha "csak" félreérthető, akkor azt meg lehet beszélni, de ha rejtegetem, azt már nehéz kimagyarázni. Előbb utóbb kiderül, mi történik most körülöttetek, lehet, hogy csak attól fél, hogy féltékeny leszel, és nem akar ez miatt elveszíteni, az is lehet, hogy arra kíváncsi mennyire bízol meg benne. De az is lehet, hogy valóban van valami rejtegetni valója. Én remélem, hogy csak fél attól, hogy félre értesz valamit és elveszít, és azért választotta ezt a buta megoldást!
2012. dec. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!