Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem, hogy a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, hogy a barátomnak szüksége lenne rá, hogy minél több nővel legyen kapcsolata, mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Nem feltétlen szex (bár az is), hanem úgy alapvetően, szerintem erre vágyna, hogy minél több nővel flört, csókok, szex, ismerkedés.

Fél év együttlét után szakítottam vele, úgy gondoltam, hogy akkor legalább lesz alkalma rá, hogy kiélje ezeket a vágyait, aztán ha mégis együtt kell lennünk, akkor ezek után összejöhetünk újra.

5 hónapig voltunk külön, ez idő alatt összesen két lánnyal volt csók, és azokat is utána lerázta, mert hogy neki nem kell más és nem lenne képes mással lefeküdni stbstb

Aztán mégis újrakezdtük a kapcsolatot, de továbbra is úgy érzem, hogy neki ez egészen biztosan hiányzik az életéből.

Amúgy nem magamtól találtam ezt ki, mielőtt először összejöttünk, ezt ő maga mondta, hogy erre vágyna.

Most mégis mi legyen?

Nagyon szeretjük egymást, de ez az igénye úgyis elő fog jönni.

22L


2013. aug. 23. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
menekülni....
2013. aug. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha a pasim ilyet mondana, tuti kiadnám az útját... Amíg velem van, evidens, hogy ne vágyódjon más nők után. Én se ábrándozok más pasikról...

Mondjuk szerintem nem szerelmes beléd, ha veled párhuzamosan bántja, hogy nem élte ki magát. Ha szerelmes lenne, ez nem okozna gondot!

2013. aug. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha mégis nyelni akarsz,próbálkozzatok a nyitott kapcsolattal,az a legőszintébb megoldás ilyenkor.
2013. aug. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezt hónapokkal azelőtt mondta, hogy összejöttünk volna.
2013. aug. 23. 19:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Erre vágyik, csak úgy tűnik nem megy neki a csajozás. De amint alkalma adódik, élni fog vele, akár együtt vagytok, akár nem. Én dobnám.
2013. aug. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!