Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti, hogy reagálnátok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti, hogy reagálnátok ha a párotok kidobná az egyik emléket ami a volt exetekhez fűz?

Figyelt kérdés
Takarítás közben előbukkant egy kép a szekrény aljáról róla és a volt barátnőjéről.. én meg kidobtam.. és, hogy ő megkért rá, hogy ne dobjam ki.. nem a lány miatt..csak, hogy emlék és akárki lehetne rajt akihez valaha valami köze volt.. és mikor rá pár órával kiderült, hogy kidobtam nagyon ideges lett.. meg, hogy lehet ennyi eszem.. pedig 4éve nincsenek már együtt.. de a találkozás stb. fent áll köztük, mivel a lány a haveri körében jár egy sráccal...
2013. aug. 23. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Megérteném ;)
2013. aug. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Ennek így kell lennie.
2013. aug. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

Nem dicsérnélek meg érte.

Az emlékei az övék, ahhoz neked ne haragudj meg, de semmi közöd, akkor se ha most te vagy a nője.

2013. aug. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Engem kiborítana. Normálisabb, ha fűznél addig, hogy dobjam ki, vagy megkérdeznéd, hogy tényleg miért fontos... Hozzáteszem, ha kidobnád, iszonyatosan rosszul esne, és csalódnék nagyon nagyot, akkorát, hogy lehet, hogy nem heverném ki.
2013. aug. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 BlackSword ***** válasza:
65%
Én sem dícsérlek meg érte... Buta voltál, de rendesen...
2013. aug. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
nagyon megharagudnék lehet mennél az ex után...
2013. aug. 24. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Semmit se dobjon ki, ami az enyém, a beleegyezésem nélkül. Ha azt hiszi, még mindig epedekem az exem utén, szakítson.
2017. jún. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Oké nincs köze hozzá, de tartogatni egy ilyet, azt mondja jelent valamit. Exről és extől nem tartunk meg semmit, nert úgy lezáratlan a kapcsolat. Az emlékek a fejben vannak, ezek csak felidézik. Mondjátok miért akartok egy exre emlékezni a párotok mellett.

Aki felháborodik dobnám a kép után. Ha nem jelent semmit, nem tartogatom (kivéve, ha mondjuk külföldön készült a kép és arra is vannak alternatívák, higy az ex ne legyen rajta).

Le lehet pontozni bátran, nem érdekel.

2021. szept. 12. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!