Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagálom? Csak engem zavar? Az ex cuccai a lakásban.

Figyelt kérdés
6 hónapja vagyunk együtt a párommal(25). Még nem élünk együtt,de rengeteget vagyok nála és zavar pár dolog. Olyan,mintha még mindig ott élne a volt barátnője(megcsalta). 3 hónapot volt egyedül,azután jöttünk össze. De még megtalálni a csaj hajkeféjét,csatjait a fürdőszobában,az alvós pólóját az ágyneműtartóban,a hajgumiját a hálószobában,a szárított virágcsokrokat a konyhában/hálószobában,közös nyaralásról a képeslapot a hűtőn,együtt várásolt dísztárgyak,amik 100%-osan a csajra emlékeztetik őt.
2013. aug. 23. 21:41
 1/6 A kérdező kommentje:
(A csaj csalta meg,elég csúnyán.)
2013. aug. 23. 21:42
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
Itt az ideje egy nagytakarításnak. ;) Ha a párod kérdezi, véletlenül dobtad ki őket. :D
2013. aug. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát, a dísztárgyak kivételével megértem, hogy zavar. Engem is zavartak az ilyenek, főleg a közös fényképek.


Viszont én pl nem tudnék megválni a plüssfiguráimtól, amit az exemtől kaptam. Pedig utálom mint őt, mint a szrt...

2013. aug. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy még nem heverte ki? :S

De Téged megértelek, engem is nagyon zavarna!! Ha nem is szeretné kidobni (legjobb lenne egyszerűen visszaadni az exének...)de ha ezt se akarja, legalább eltenné őket, hogy ne botolj bele mindig valamibe....

2013. aug. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A helyedben ezek engem is zavarnának, és igazából nem értem, a srác miért nem dobta már ki a holmijait. Talán még nem jutott túl rajta.

Mindenesetre beszélj vele erről!

2013. aug. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 viktor123456 ***** válasza:

Srácként őszintén elárulom, hogy ezek csak kacatok. Azt se tudjuk kitől kaptuk. :-)

De ha a csajom szxros tárgyak miatt csesztetne, akkor elgondolkodnék a kiszavazáson. :-) most engem akar, vagy takarítani? Döntse már el. :-)

2013. aug. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!