Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl reagálom a dolgot? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl reagálom a dolgot? A párom már 5 éve egy cégnél dolgozik és engem nagyon zavar, hogy minden kolléganőjével poénkodik, viccelődik, kedveskedik velük..

Figyelt kérdés

szeret a párom, én vagyok neki a mindene a legszebb a legjobb de annyira bánt,hogy ilyen a kolléganőivel. pedig tudom,hogy egyik fél sem akar a másiktól semmit de amikor a párom azzal "fenyegeti" poénból a kolléganőjét,hogy rácsap a fenekére akkor az nagyon rosszul esik. én nem ilyen helyen dolgozom ezért nem tudom milyen lehet egy ilyen cégnél a hangulat.....a párom azt mondja,hogy ne aggódjak és ne problémázzak....szerintetek?


25/L


2013. aug. 20. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Nők...
2013. aug. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 ASOT ***** válasza:

Ez most komoly?? Munkahelye! kollégák! Jóban kell lenni. Ebben semmi rossz nincs.

25 évesen ezt megérthetnéd felfoghatnád.

2013. aug. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem se

ha meg akar csalni akkor akárhogy is de megfog

ha meg nem akkor nem

2013. aug. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem ülhetnek egész nap fapofával. ahol az én párom dolgozik ott is ilyenek, nem csapkodnak egymás fenekére, de ilyenek. és mindezt úgy, hogy a párom 24 a kolleganők közt meg van 60 is. és az is természetes, hogy aki nem kocsival közlekedik, azt elviszik haza.ameddig te várod otthon és nem érzed rajta, hogy gáz van ráadásul nem titkolja, milyen a munkahelye tök felesleges ezen fennakadni.
2013. aug. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!