Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit tudok tenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tudok tenni hogyha barátnőm nem mondja ki de látom hogy un engem vagy mi baja lehet?

Figyelt kérdés
Előző barátjával vagy 1 évig voltak együtt ő elvitte kb 20 helyre külföldre mert full gazdag,valentín napra is kb vagy 30 ezreket költött rá, fullos audija volt.Persze nem maga miatt hanem szülei dús gazdagok voltak, dehát akinek bejött.. Én most vagyok vele 7 hónapja 1szer tudtam elmenni balatonra 3 napra vele de ilyenkor is a túlórák miatt meg a félretett pénz miatt, valentín napra csak egy rózsát vettem neki, nem csalom meg persze eljárok a spanokkal ide-oda. Mindent megadok neki amit csak tudok.

2013. aug. 23. 23:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
41%
Jobb ha most elküldöd az ilyet, mint amikor már szétgüriztél egy lakásravalót +van gyerek és ő szakít el a gyerekedtől egy hasonló kaliberű pasi miatt.
2013. aug. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
50%

ez nagyon szomorú szerintem, h itt van egy srác aki tényleg szereti a lányt de az nem tudja értékelni, mert csak a pénz érdekli.

Ha valóban ez a helyzet akkor keress magadnak vkit aki értékeli a törekvésedet, nekem pl sokkal nagyobb örömet szerez, ha a barátom gondolt rám és küldött egy képes lapot, mintha kocsival elfurikázna a Gundelba.

2013. aug. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért is tűnt el a képből az Audis fickó?:)
2013. aug. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%

Jobb ha dobod a bigét. Az ilyen pénzéheseket jobb elkerülni. Talál majd egy másik pénzes pasit, ahogy már előttem is írták, téged meg otthagy. Fogsz találni helyette olyat, aki boldog veled és igazán szeret.


A barátnőd dolgozik? Már ha nem vagyok indiszkrét.

2013. aug. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%

Pénzéhes bige??? ha az lenne, akkor az előzővel lenne és nem a csóró kérdezővel.


A csaj ráadásul nem is mondja, hogy kevesli amit kap, az egy szál rózsát.


Az exférjem amikor összekerültünk (neki semmije sem volt csak egy adag önbizalomhiánya, nekem full berendezett lakás, jól fizető meló) állandóan azzal nyaggatott, hogy ő nem tud nekem semmit adni, majd biztos lelépek valakivel aki nála gazdagabb, okosabb, kisportolt és nem olyan csenevész mint ő.... halálra idegesített ezzel, mert a probléma az ő fejében létezett, ő képzelte be magának.


És nem azért lett ex, mert dobtam egy gazdagabbért, hanem olyan jól sikerült az önbizalmát megnövelnem, hogy egyből beújított és egy fiatal csajra cserélt le..

2013. aug. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ötös!

LOL! Remélem azért búcsúzóul odaszóltál neki,hogy az önbizalmad megnőtt drágám,de a farkad kicsi maradt! (Csak úgy poénból,hadd rágódjon rajta egy darabig!:))

2013. aug. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
64%

:-))


Más miatt tudom ekézni (illetve néhányszor eleresztek egy csípősebb beszólást), van is lelkiismeret furdalása, mert tudja, hogy azt nagyon nagyon elszúrta.


Viszont a kérdés alapján nekem az jött le, hogy a kérdező önbizalom hiányos, a csőrét piszkálja hogy az elődje mi mindent meg tudott adni a barátnőjének és azt hiszi, ez a fő probléma. Holott lehet, hogy tök más a baj, amit talán meg kéne beszélni a leányzóval.


Amikor én veszekedtem az akkor még férjemmel vagy duzzogtam, az nem azért volt, mert nem volt nagy fizetése, alig volt magasabb mint én vagy én magasabb beosztásban voltam, hanem mert hiába kértem, hogy méltóztasson már megemelni a fenekét és segíteni/figyelni rám/foglalkozzon a gyerekével stb....

2013. aug. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Elég ha annyit mondok szerintem hogy pl. mondom neki nem akarsz lemenni sétálni? Válasz: Már megint?(Unott fej) vagy azt mondja menjünk el mekibe én azt mondom erre haha fizetsz? Erre megsértődik(persze már megszokott hogy mindenhol én fizetek) Amúgy nincs melója én 22 vagyok ő 23, mind2en még otthon élünk. De én szeretem csak érzem hogy nem nagyon érdeklem már őt, régen minden este beszéltünk telefonon ha egy este nem beszéltünk már írt facebookon hogy miért nem hívtam. Most meg kb ha 3napig nem beszéltünk, felhívom ennyit tudok vele beszélni na szia mizu? válasza:Semmi. Amikor beszélgetünk ő semmit nem kérdez,érdeklődik csak én, aztán beszélünk kb 10 percet amennyi dolgot kirángatok belőle és ennyi.
2013. aug. 24. 00:48
 9/15 anonim ***** válasza:
54%

Ha pénzéhes lenne, össze sem állt volna veled.

Ha netán szakíttatok, az csak azért lehet, mert pénzéhes?


A legkönnyebb másra fogni a mindent, és tőled független dolgokra!

2013. aug. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
73%

"Válasz: Már megint?(Unott fej)"


Lehet, hogy nem sétálni akarna, hanem mást...


" azt mondja menjünk el mekibe én azt mondom erre haha fizetsz?"


Nem azt kell válaszolni, hogy haha fizetsz? hanem normálisan leülni vele megbeszélni a dolgokat, hogy sajnos nincs annyi pénzed.


"De én szeretem csak érzem hogy nem nagyon érdeklem már őt"


Nem biztos hogy az a baj, hogy nincs pénzed, csak könnyebb arra fogni. Valami más lehet a háttérben.

2013. aug. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!