Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek még érdemes folytatni?

Figyelt kérdés
A barátommal 10 hónapja vagyunk együtt. Én egyszer megcsaltam, csak csók volt. Igen sokat veszekszünk és sokat piszkálom a múltjával. Az egész 9 hónap jó volt, de jött a 10. sokat veszekedtünk és szinte alig volt jó percünk együtt. Azonban mindig azt mondta szeret meg, nem csalna meg. Megváltoztatta a facebook jelszavát. Kérdeztem miért...? Azt mondta azért mert kíváncsi mit szólok hozzá... kértem, hogy mutassa meg erre az volt a válasza nem találnék benne semmit és bízzak meg benne. Majdnem el is hittem neki, de valamiért éreztem, hogy meg kell néznem. Megnéztem és láttam, hogy tegnapelőtt 2 lánnyal is beszélt az egyikkel találkozott is nekem azt mondta segít otthon. A másiknak meg olyanokat írt, hogy egésznap rá gondol, meg vele akar "aludni", találkozzanak meg ilyeneket, amikor elolvastam teljesen összetörtem nem tudtam mit csináljak. Csak bőgtem egész végig. Ez ma történt hajnali háromkor. Reggel meg még neki állt feljebb, hogy miért haragszok? Mikor ezt csak viccből írta neki és soha nem csalna meg. Nem tudom már mit higgyek el neki. Szerintetek miért írta ezt a lánynak?
2013. aug. 24. 13:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Vak vagy, mint a bányaló.
2013. aug. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ennek vége.
2013. aug. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
A megcsaló r1banc féltékenykedik és fel van háborodva. Olyan kis aranyos...
2013. aug. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az exem is sokat szokott viccelődni fiúkkal, pont úgy, mint a barátod...
2013. aug. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
Nekem speciel sok lány haverom van és sose hagynám hogy pl a FB-omba olvasgasson a párom... Az ilyen szintű féltékenységtől a falra mászok. Ha meg akar csalni úgy is megfog független attól miket ír vagy nem ír ha nem nem akkor nem. Ne a rohadt netes irkálásokra meg likeokra építsetek egy kapcsolatot hanem arra, hogy mi történik az életben... 23/F
2013. aug. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Küldd el a halál fa**ára!
2013. aug. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
megint a facebook...
2013. aug. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem, dehogy!
2013. aug. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát a normális válaszokat köszönöm! Ő is tudja az enyémet és én is tudtam eddig az övét! Az elején, amikor még csak két hete jártunk kb. akkor is facebookon beszélgetett egy lánnyal, akivel jártak azóta tudom a jelszavát. Találkozni akart vele, csak a csaj nem ért rá. Igen ezek után már nem hiszem, hogy még lehetne benne bízni, ha meg is csalna én arról nem tudnék ugyanis annyi bátorsága nem volt, hogy megmondja azt, hogy egyáltalán beszél velük letagadta, amikor én megcsaltam ott nyomban megbántam és az még nagyon az elején volt. De hogy 10. után. Mikor egyszer sem csinált ilyet régen?
2013. aug. 24. 16:37
 10/11 anonim ***** válasza:
Az én barátom az elején írt 1-2 lánynak ilyet, de utána már nem mert :D :D De 10 hónap után már undorító! Szakíts vele... én nem tudnék már megbízni benne.. Igazából ez lenne az egyik megoldás. A másik pedig: Ülj le vele megbeszélni! Én is leültem akkor a barátommal és elmesélte, hogy mi a probléma, nem vettem észre, azon nyomban változtattam, onnantól kezdve semmi olyasmi nem volt! Először ülj le vele beszélgetni, aztán dönts! :)
2013. aug. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!