Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem szeretik a pasik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretik a pasik a duci nőket, amikor az termékenység jelképe?

Figyelt kérdés

Ha ösztönileg lenne a dolog, akkor a duci nőket szeretnénk. Lásd Willendorfi vénuszt. Egy ilyen nő volt a vonzó.


"A szobor készítője nem a reális ábrázolásra törekedett, hanem sokkal inkább idealizált nőalak megformázására. A szeméremajkak, a mellek és a gömbölyű has kifejezetten hangsúlyos, ezek a termékenységgel való erős kapcsolatra utalnak."


[link]


Most meg minél vékonyabb, karcsúbb legyen egy lány.

Mi miatt lehetséges ez. Talán média miatt?


2013. aug. 24. 13:42
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan mondom elképesztő az a lelki sivárság ahogy állandóan ekörül az egyetlen téma körül forog az agyad.

Meg a d.gás+ fitness. Se egy normális épkézláb téma, egy jó könyv, egy értelmes gondolatmenet.Semmi. Csak ez.


Hát ember legyen a talpán az a pasi, aki téged elvisel. Én nőként már nem birom elviselni ezt az ürességet.

2013. aug. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Ja ezt azoknak a kövér nőknek mond aki nem tudnak teherbe esni! Amúgy meg ez több ezer éve volt. Mostmár van hűtő meg bolt, nem fogsz éhenhalni ha nem vagy kövér.
2013. aug. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
egy törzset úgy lehetett fenntartani ha van elég jó kondiban lévő szoptatni tudó nő de még mielőtt elbeszélnénk egymás mellett: szerinted az emberek azért szeretnének járni, lefeküdni stb egy lánnyal mert jó anya lenne? akkor nem értem miért szokott itt rengeteg fogamzásgátlós óvszeres kérdés lenni
2013. aug. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
jajj, fogadjunk, hogy te is egy duci nő vagy, akinek nem tetszik, hogy nem ez az ideál.
2013. aug. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
A hülye kérdéseid helyett inkább menj el edzeni és ne zabálj annyit!
2013. aug. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
amúgy férfi vagyok, akinek a duci nők jönnek be. És nem értem, hogy az átlagnak miért nem ez jön be
2013. aug. 24. 13:55
 17/27 anonim ***** válasza:
47%

Amikor sokat éheztek akkor ez termékenységre utalt. Valójában az elhízott nők terméketlenebbek, több közöttük a meddő - ezt régen nem tudták.


A görögöknek pedig nem volt kis nemi szerve, a szobrok stilizáltak. Nem ezt akarták hangsúlyozni. Erre külön ábrázolásaik voltak:


[link]


[link]

2013. aug. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Azért mert ez nem egészséges! És egyáltalán nem a minél vékonyabb nők a jó nők, nemtudom, honnan veszed ezt a hülyeséget. Szeretik a pasik, ha van mit fogni egy nőn, nem kell soványnak lennie.

Szerintem hülyeség, ez a mindenért a médiát okolni. Manapság a duci nem szexi, ez van.

2013. aug. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Én nem állok egyik pártján sem. Ezt az egészet a média nyomja az emberek agyába. Mindeki más. Én nem nézek sosem tévét és nekem más is erröl a véleményem. Nekem arcra megtetszik egy lány utána nem érdekel, hogy vékony vagy éppen duci, de az bizonyos h vannak olyan pasik, h hiába tetszik neki egy duci lány nem meri felvállalni mert a média azt nyomta az agyába h a vékony ami elfogadott.
2013. aug. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Kerdezo, ertem a gondolatmeneted. Allandoan azt hangoztatjak, hogy a ferfit azert a penisze vezeti, mert osztonosen ez van benne, hogy minel tobb not kell megtermekenyiteni a faj fenntartas miatt. A testesebb nok pedig alkalmasabbak erre. A nagy mell, a szeles csipo, sokat segit. Itt azert nem az elhizott nokre gondolok, de nem is azokra, akiket a media sugaroz. Igy esszerubb lenne, hogy a testesebb nokhoz vonzodjanak. Ehelyett en inkabb azt gondolom, ez az oszton tema csak egy alszent duma, amire konnyu fogni a szexkozpontusagot. Egy normalis ferfit nem az osztone, hanem az agya vezerel, a vonzodas pedig izles dolga. Ezeket az "osi eroket" meg elkene felejteni mar.
2013. aug. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!