Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem szeretik a pasik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretik a pasik a duci nőket, amikor az termékenység jelképe?

Figyelt kérdés

Ha ösztönileg lenne a dolog, akkor a duci nőket szeretnénk. Lásd Willendorfi vénuszt. Egy ilyen nő volt a vonzó.


"A szobor készítője nem a reális ábrázolásra törekedett, hanem sokkal inkább idealizált nőalak megformázására. A szeméremajkak, a mellek és a gömbölyű has kifejezetten hangsúlyos, ezek a termékenységgel való erős kapcsolatra utalnak."


[link]


Most meg minél vékonyabb, karcsúbb legyen egy lány.

Mi miatt lehetséges ez. Talán média miatt?


2013. aug. 24. 13:42
1 2 3
 21/27 ASOT ***** válasza:

Utolsó jól mondja:

"Egy normalis ferfit nem az osztone, hanem az agya vezerel, a vonzodas pedig izles dolga. Ezeket az "osi eroket" meg elkene felejteni mar."


Senkit nem szabad ledegradálni azért mert ő nem a ducikhoz vagy nem a vékonyakhoz vonzódik, mindenkinek a saját ízlése, amihez Vonzódik! Szíve joga mindenkinek azzal dugni akivel akar.

2013. aug. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Vannak pasik, akik nem szeretik a duci nőket.

Vannak pasik, akik szeretik a duci nőket.

A szélsőségesen kövér, vagy sovány nők, azok, akik tényleg nagyon keveseknek tetszenek.

2013. aug. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Régen, még 200 évvel ezelőtt is, azt tartották csúnyábbnak, aki karcsú volt. De ez nem azért, mert termékenység meg hasonló butaságok. A termékenység jele a keblek és a széles csípő, nőies formák- pl homokóra alak. Nem az amorf, gömbszerű hájpacni.

Az akkoriban azért volt ideális, mert a jólét jele volt, ahogy mondták korábban is. Akinek elég kaja jutott, az tudott csak meghízni, és annak jutott elég kaja, aki gazdagabb volt. Aki kevésbé volt jómódú, nem evett annyit, az nem volt olyan jómódú, így nem tartozott annyira az ideálba. Ettől függetlenül egészségesebb a (nem anorexiás, mert az a másik véglet) karcsú testalkat, mint legalább 50 kg felesleget hordozni magadon. Szívnek, érfalaknak, májnak, vesének, idegeknek, mindnek árt a sok zsír, nem beszélve az izmok és csontok megterheltségéről. Nem csoda, hogy kövér (nem duci, nem molett, kifejezetten KÖVÉR) nők körében sokkan több a meddő. De ez a meddőség megszüntethető lenne, ha egészségesebben étkezne, mozogna, nem lenne túlsúlyos.

2013. aug. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
korstílus, de szerintem ez tök egyértelmű. miért találja sok fiatal nő vonzónak a vékony, szikár testalkatú, gyermeki arcú fiúkat? korstílus.
2013. aug. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Van olyan kultúra ahol most az a menő (valahol afrikában). Attól hogy egyszer régen az volt a termékenység szimbóluma, de az sem ösztönből. Alapból nem is volt kövérség, mert nem volt annyi étel. Aztán jöttek a gazdagok, akik mások dolgoztatásából sok ételt és pénzt szereztek, elhíztak, így lettek ők a példaképek. Amúgy van aki a kövéreket szereti.
2013. aug. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
én is szeretem a ducikat, de van határ xd a kövéreket már nem.... amúgy tanulj evolúciós pszichológiát, és megérted mi miért van, nem fogom itt leírni az egészet xd
2013. aug. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Én már kövér kategóriás nőként írok ide. Nos igen, a média is hatással lehet az emberekre. PL a pasinak tetszik egy ducibb nő, de nem vállalja fel a barátai előtt, mert az milyen ciki.


És a nők is többen fogyóznak a média hatására hidd el....nem jó érzés nyomás alatt lenni. Nőknél nem elfogadott a kövérség. Pasikat kevésbé bántanak ilyesmiért.


De


Én igazat adok azoknak , akik szerint a kövér nők nem szépek. Én is azért küzdök, hogy ne ilyen legyek. A férjem helyében szóba se állnék ilyen nővel mint én.... nem hogy járjak vele , majd elvegyem...ez már sok. Így csak saját magamért akarok normál alkat lenni, és teszek is érte.


A probléma ott van, ha a pasik ezt a kövér utálatot túlzásba viszik. Pl van egy barátnője, aki felszedett 3 kilót, és már sír, hogy dagadt lett a nője.....és nem látszik már ki minden egyes csontja...


Na ez az amire hatással van a média.... 3 kilót egyébként észre se lehet venni gyakorlatilag....szóval, ha egy pasi nem látja pont ugyanazt a nőjén, mint azokon a modelleken, akiknek meg lehet számolni a bordáit, akkor vinnyog, és ez szánalmas!


Szomorú a médiában azt látni ha van valakin mondjuk 10kg plusz van azt már lekövérezik, pedig ez így nem igaz! Egy kalap alá vesznek egy még mindig normál alkatú, de husis nőt, egy kövérrel. Engem ez a része zavar, mert én is jártam így régebben.

Már normál súlyban voltam a magasságomhoz, de a felső határ alatt csak egy picivel, erre lekövéreznek....szóval ez igen is nem egy kategória.


Amellett pedig mindenkinek más az ízlése. Ezt el kell fogadni.


27/N

2013. aug. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!