Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg nem szeretne velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem szeretne velem közös jövőt? Valóban bennem van a hiba?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt a párommal, de a mai napon úgy érzem véget is ért. eddig tartott a türelmem. bár igaz én vagyok az oka annak állítása szerint, hogy abbahagyjuk ,mert sokat veszekedtem vele. No de miért? hát ez a lényege az egésznek. Úgy érzem kivoltam használva. akár hányszor felhoztam a témát /gyerek,közös jövő,külföldi munkahely gyüjtés szempontjából, hogy esetleg elindulhassunk/ süket fülekre találtam. ezt sokáig adagoltam, de soha egy egyenes érdemleges konkrét válasz.Mindenre volt valami kibúvója, kifogása. Mindig egy darabig elcsitított aztán folytatta tovább a semmilyen életét velem együtt, engem meg megevett az ideg, hogy mennek az évek, és nem jutunk előrébb. ő csak magára gyüjt, és nálunk élünk anyukámék tartanak el.Egyébként egy 36 éves fiatalemberről van szó, aki szerintem már kellene hogy tudja mit akar a jövőjétől, de ő nyugodtan eljár dolgozni, gyüjt, persze csak magára gondol, rám nem, és hozzánk hazajár szépen elvan a kis pénzéből, az ágyamban.Finom vacsora az ágyba, és egyebek. na ezt untam meg mikor egyszer csak hazament, és úgy folytattuk. de annyira eltávolodtunk, hogy így már önerőből, hogy lenne áldozata annak hogy eljöjjön hozzám már annyira nem szorgalmazza. heti 1-2x találkozunk csak.A munkatársai előtt meg lekezel ha veszekszem mindezekért, hogy mondja meg kihasznál, vagy mit akar.Őelőttük éget, hogy csúnyán lealáz a stílusával ahogy beszél, hogy azok azt hidjék én vagyok a veszekedős hárpia.pedig már annyira rámentem, hogy esténként sírok, hogy nem hiszem el hogy én ezt érdemlem. 32 évesen ilyen emberbe vagyok beleszeretve. éveken keresztül ezen megy a vita, én vagyok a bolond ugye? egyértelmű, hogy csak játszik velem?vagy nekem nem kellene veszekedni ezekért?szerintetek?légyszi adjatok sok választ, mert ezt szeretném az orra alá dörgölni.Szerntetek így a normális, hogy semmi életcél, jövőkép?Én családot szeretnék, gyerekeket,saját életet, nem anyukámék nyakán örökre. neki így jó.Mit tegyek?nehéz lesz elfelejteni, de megteszem, ha nincs más módja ha nem akar velem családot alapítani.
2013. aug. 24. 16:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Hagyd el, keress jobbat. Semmit nem kell az orra alá dörgölni. Felesleges. Úgy sem érti meg, az nekem lejött a mondani valódból. Kibúvókat, kifogásokat keresne csak, aztán te lennél a szemét. Tűrtél eleget, most már lépj tovább, mert ennek nincs értelme.
2013. aug. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 viktor123456 ***** válasza:

Te családot szeretnél, és téged ugyanúgy nem érdekel, hogy u mit szeretne. Ne balhézz valakivel, ha nem olyan mit az álmod, keress másikat.


Ha túl nagyot álmodsz olyan meg nem lesz. :-)

2013. aug. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, igazad van! Így teszek!Egy nehéz időszak vár rám, de már eleget szenvedtem úgy érzem! :'(
2013. aug. 24. 16:19
 4/10 anonim ***** válasza:
A leírtakból nekem az jön le, hogy nem keres sokat és az anyagiak miatt sem merne családot vállalni... te elvárod tőle, hogy többet keressen, de ő nem lát rá reális lehetőséget, így van?
2013. aug. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

2/3

nem túl nagy az álmom, csak az alap amit kiérdemlek!A családom tartotta el amíg nem volt munkahelye, és én kedveztem neki. nálunk élt. kihasználta a jószívűségünket ami elég bántó már magában. nekem előtte volt olyan párom aki megadta a nőnek járó alapokat. A mostani csak kihasznál. az miért nagy álom, hogy szeretném hogy lenne velem jövőképe?soha nem beszél róla. csak elvan magában.

2013. aug. 24. 16:24
 6/10 A kérdező kommentje:

4/5

sokat keres most, én viszont keveset. mégis mindent felezünk. az autó amivel együtt járunk az enyém, én fizetek rá mindent!most volt műszaki, és javittatam is. nem keveset költöttem rá. ráment a sporolt pénzem.nem ez a baj.lenne arra is módja hogy tegyen a kapcsolatér, de nem akar. inkább elnézi a tv-t a szobámban, közben gyüjtöget a pénztárcájába.

2013. aug. 24. 16:26
 7/10 A kérdező kommentje:
én inkább fukarnak mondanám. mintha rám lenne irígy, és kihasznál engem ,és a családomat. de azért írom így mert tudom hogy ez van, de nagyon ragaszkodom hozzá, mert amúgy meg aranyos.tudja mit kell mondania a nőnek :(
2013. aug. 24. 16:28
 8/10 anonim ***** válasza:
Szakítás megold mindent. Nem lesz könnyű, de megkönnyebbülsz. Drukkolok, hogy találj egy családcentrikus Párt, aki, amikor tervez, akkor nem azt mondja, hogy Én, hanem "Mi".
2013. aug. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi utolsó hozzászóló!ma viszem haza minden egyes holmiját, és próbálom elővenni a legerősebb énem, és elválnak útjaink!ennek így nincs értelme mind így látjuk a hozzámtartozók,és én is!nagyon fáj, és sokat fogok szenvedni miatta, de bízom benne eljön az aki engem akar, és begbecsül majd úgy ahogy azt én is teszem vele.Köszi az erőt!
2013. aug. 25. 10:55
 10/10 anonim válasza:
Szia kedves kérdező. Szabad tudni, hogy ennyi év után mi lett veled? Én most ugyan így hezitálok. Csak nekem ő az első és 8 éve vagyunk együtt 17 éves korunk óta. Most jutnánk el arra, hogy gyerek stb, de akárhányszor szóba kerül választ nem kapok.
2022. aug. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!