Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek facebookon, szoktak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek facebookon, szoktak írni ismeretlenek? Pl:hogy szeretnének megismerni, szépek vagytok stb?

Figyelt kérdés

Gyakran látom,hogy sokaknak írnak ismeretlenek, és jelölgetik,és bökdösik őket facebookon, akik akarnak tőlük valamit.

Eddig rám egyszer írt rám ismeretlen, az is volt vagy 50 éves,és angolul:D

Bár egyrészt nincs senkim, másrészt olyan is,mintha kimaradnék abból, amibe mások belekerülnek.

Szóval érdekelne,hogy másoknak írnak ismeretlenek? Csak,én vagyok kivétel ez alól, hogy senki nem ír rám, és senkinek nem kellenék? Általában az ilyen leveleknek egy éjszakás,vagy a szex a lényege, de furcsa,hogy csak engem találnak annyira visszataszítónak,hogy még 'arra'sem kellenék..

Vagy pedig,mert szürke egér vagyok, évente cserélek profilképet, és 4-5 havonta írok ki valamit...


2013. aug. 24. 18:36
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Hát én lepődnék meg a legjobban,mert úgy vagyok,mint a 4-es és nincsen :D


De ha látják,hogy nem ott élsz és nincs sok képed,akkor szerintem ne csodálkozz.

2013. aug. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Valaki írta,hogy azoknak írnak leginkább,akikről sugárzik a könnyen kaphatóság.

Nos, akkor lehet tényleg csak ennyi, vagy csak nem vagyok olyan környezetben, vagy túl gyakori a nevem, és...:D Nem tudom,csak itt már sorozatban 3 kérdésben olvasom,hogy 'gyakran rámírnak idegenek,pedig átlagos vagyok', és elgondolkoztam rajt,hogy akkor én ennyire csúnya lennék...:D

De lehet tényleg csak az,hogy nem pakololtam ki a képen semmimet,és ez olyan semmilyen benyomást tesz rá.

Mint mondtam 1évente cserélek képet, valószínű nem azon lógok, pl: bejelentkezek 1 nap 2-szer...:):D

2013. aug. 24. 18:43
 13/26 A kérdező kommentje:

Hát akkor sok oka lehet, én inkább akkor arra gyanakodnék,hogy nem tartanak szépnek. :D

Mert élőben sincs barátom, és nem hinném,hogy közrejátszik,hogy szükre kisegér vagyok:). Mert akkor is próbálnak az emberrel ismerkedni, nem tudom majd kiderül,még egyenlőre tini vagyok, 2-3 év múlva meglátom,hogy mi lesz,hogy lesz:d

Bár szerencsére ha beszélgetek emberekkel, Ők általában mondani szokták,hogy értelmes lány vagyok, okos,és tetszik,hogy van téma...

Szóval,majd alakul valahogy.:)

2013. aug. 24. 18:47
 14/26 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. aug. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 Amado atya ***** válasza:

Nekem csak ismerős tud levelet írni, más nem, úgy van beállítva.

Problem solved. :)))

2013. aug. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

16éves vagyok.

Szóval a korombelieket is ellehet képzelni:D.

Valószínű 24-25 évesen már nem azon kattognék,hogy ki ér a facebookon.De 16évesen,olyan mintha lemaradtam volna, mert minden 15-16évesnek már barátja van, és ellepik őket a fiúk. Annyian körül zsongják,hogy választani sem tudnak:)

Ezért gondoltam arra,hogy bennem hiba lehet .

2013. aug. 24. 19:05
 17/26 anonim ***** válasza:

Egy indiai és pár magyar férfi már bejelölt, nem tudom, milyen céllal, talán csak ismerős gyűjtögetők voltak...Természetesen senkit nem jelölök vissza, nem akkora poén, ha idegenek zaklatnak.

Iwiwen viszont anno írt egy kedves fiú, vele párszor találkoztunk is.

2013. aug. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Ilyet csak "Csak Egy Erik" szokott írni "Horváth Andy Szerelmes Lány"-nak, szóval ha elvégezted az általánost, akkor nem fognak írni neked.
2013. aug. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

Oké utolsó:D.

Bár akiket lányokat látok,hogy írnak,és sokan odavannak érte, azok általában bikinis profilkép/kacsaszáj/nagycsöcs kirakva:D.

De van tényleg átlagos lányok is,akikre ráírnak, pl: Barátnőm 4-5 naponta cserél képet, de mindig csak az arcáról,de mondta,hogy rá is írt már rá srác..:D

2013. aug. 24. 20:12
 20/26 A kérdező kommentje:
Lehetséges annyi,hogy tudják,hogy keveset járok fel, sosem posztolok, és nem igen lájkolok, nem jelölök vissza idegeneknek, van 420 ismerősöm kb és csókolom, aztán azt gondolják,hogy arra úgy sem reagálnék,hogy 'Szia Laci vagyok, ismerkedünk?' :DD
2013. aug. 24. 20:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!