Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet évek múltán is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet évek múltán is fent tartani egy kapcsolatban a "tüzet"?

Figyelt kérdés
Mostanában azt érzem, mintha már nem lenne annyi közös téma, nem tudnánk olyan jókat beszélgetni, és mintha kezdene ellaposodni az egész...
2013. aug. 24. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez valahogy nagyon mélyen, szinte irányíthatatlan. Ez ösztönből jön két összeillő embernél. Ez nem utánozható. Ez vagy van, vagy nincs.
2013. aug. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Pain for Pleasure ***** válasza:
Elsővel egyet értek.
2013. aug. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezek szerint el is áshatom a kapcsolatot ha már nem olyan eszeveszett a lángolás mint az első pár hónapban?
2013. aug. 24. 21:21
 4/5 anonim válasza:
Ez nem így van. Nem kell elásni a kapcsolatot. Nyilván 10 évig nem lesz ugyan olyan mint az első hónapokban, de mindig csinálni kell új közös programokat például és máris helyrejönnek a dolgok. Én 5 éve vagyok együtt a párommal, az utóbbi időben mi is kicsit ellaposodtunk, vettünk egy kutyust és úgy összehozott bennünket újra. :) Bár ez az én személyes tapasztalatom.
2013. aug. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mind a ketten olvassátok el ezt: [link]

A mi kapcsolatunkat a szakítás széléről hozta vissza olyanná, mint az elején volt.

2013. aug. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!