Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért rossz és elítélendő az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért rossz és elítélendő az, ha valaki szakít a párjával, akibe már nem szerelmes, egy olyanért, akibe szerelmes?

Figyelt kérdés
ha már nem működik úgy a kapcsolat legalább csak az egyik fél részéről, ahogy kéne, és már kiszeretett a párjából, akkor hiába vannak együtt évek óta, hiába biztos a kapcsolat, szerintem jobb, ha szakítanak. főleg, ha már új jelölt van a láthatáron, akivel boldog lehet. egyes emberek emiatt lehülyézik, ler*bancozzák (ha lány) az embert. miért? ezzel nincs semmi baj szerintem, ha már másba vagy szerelmes, és már nem tudjátok megoldani a problémáitokat, szakíts.
2013. aug. 24. 22:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
lépj le.
2013. aug. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ez igy os van ahogy irtad, de akkor nincs igy ha gyerek(ek) vannak. Akkor nagyon nincs igy.
2013. aug. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

már leléptem, és az újjal vagyok :)

19 éves vagyok, nincs gyerek :)

2013. aug. 24. 22:37
 4/14 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ, hogy a 2 pasi között mennyi idő telik el, amíg szakítasz az egyikkel és összejössz a másikkal.
2013. aug. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
nem sok, de már akkor is szerelmes voltam belé, amikor a másikkal jártam, csak átvertem magam, mert én is úgy gondoltam, hogy nem szabad és másoknak kell megfelelnem... de már rájöttem hogy ez hülyeség :)
2013. aug. 24. 22:42
 6/14 anonim válasza:
sztem nem baj, feltéve, hogy rendesen elmagyarázod a pasidnak, h miért történt, nem csak szimplán lelépsz, vagy ami rosszabb, valami pitiáner hülyeségen összeveszel vele, hogy okot találj a szakításra
2013. aug. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
rendesen elmagyaráztam neki, de ő is, a családja is, a barátai is azt mondják, hogy mekkora hülye vagyok, hogy eldobtam egy biztos kapcsolatot, és milyen szemétség már hogy beleszerettem másba...
2013. aug. 24. 22:49
 8/14 anonim ***** válasza:
A szerelem elkezdődése tudatosan észlelhető és leállíthatod magad. Tényleg a te hibád!
2013. aug. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
... -.-" te irányítod az érzéseidet?
2013. aug. 25. 06:02
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen. Mindenki el tudja dönteni, hogy belemegy egy flörtbe vagy sem. Mélyebben megismer egy idegent vagy sem. Egy munkahelyen meglátott jó nőtől/férfitól nem megy tönkre kapcsolat akkor sem ha szexi. Az nem szerelem. Ha flörtöl és beleszeret mert erre nyitottá teszi magát lelkileg attól igen.
2013. aug. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!