Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ex barátnő visszahódítása!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ex barátnő visszahódítása!?

Figyelt kérdés

Sziasztok!a segítségeteket szeretném kérni!csak normális válaszokat várok!hülye válaszokra nem vagyok kíváncsi köszi!

az van, hogy a barátnőm elhagyott 5 hónappal ezelőtt!5 hónapot jártunk egyébként!és én nagyon szeretem még mindig!kicsit se tudom feledni pedig próbáltam már nem egyszer!érzem, hogy ő az igazi!én 23 éves leszek ő 18 éves!egymással veszítettük el a szüzességünket!lehet hogy fura hogy ennyi idősen még az voltam, de nem tartom magam rossz pasinak és mégse vagyok az a nagy csajozós!3 pasija volt velem összesen neki!és én voltam az egyetlen akihez járt!a többiekhez sose ment!jól el voltunk a kapcsolatban némi vitákkal de az szerintem mindenkinél van!egy nap hirtelen szakított!azt mondta nem szeret!de akkor nem lett volna velem 5 hónapig ha nem akar velem lenni!nem?már hamarabb is szakított volna!mi utána nagyon össze vesztünk én folyamatosan kleresem ami idegesíti!most hagytam 4 hónapig..nem kerestem..megint el kezdtem keresni!levelet írni neki..fb-n üzenet stb..születésnapjára ajándék!de a helyzet nem változott!!nem szeretném őt elengedni és megoldást szeretnék rá találni mert tudom hogy van!!olyan válasz nem érdekel, hogy hagyjam őt mert nem tudom és nem is fogom!köszönöm a válaszokat előre is


2013. aug. 25. 11:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
52%
pszichés zavarokkal küzdesz!ezt észrevette a kislány!fordulj orvoshoz!
2013. aug. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
itt nincsen semmilyen zavar.egyszerűen szerelmes vagyok!volt már nem 1 barátnőm.őket el tudtam felejteni maximum 3 hét alatt!és utána nem volt semmi szenvedés.boldogság volt..most el telt több mint 5 hónap és ugyanolyan mintha most szakított volna velem.nincsennek véletlenek
2013. aug. 25. 12:25
 13/20 anonim ***** válasza:
de most már jártál punciban. Elkapott téged is a pinafüggőség.
2013. aug. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
soha sem a szex miatt voltam vele. 10/20as csaj az biztos és jó volt vele a szex de itt szerelemről van szó és nem szexről!azt is furcsálom hogy amiket tőlem kapott ajándékba + a leveleket nem dobta ki.elvileg ha utál akkor ki dobja nem?én így tennék!ha utálok valakit akkor el tűntetek mindent ami rá emlékeztet.ő mégse tette ezt
2013. aug. 25. 12:39
 15/20 anonim ***** válasza:
Hallod egyre jobban utál téged, főlg ezek után hogy nem hagyod békén. Én is megijednék egy ilyen embertől, hogy a pi***ba tudnám szeretni egyáltalán? félelmetes vagy, hagyd már békén, nekem se kéne ilyen csávó
2013. aug. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
nekem nem az kell hogy szeressen!hanem először újra elkezdjünk beszélgetni
2013. aug. 25. 12:49
 17/20 anonim ***** válasza:

kapaszkodsz, furakodsz, nyomulsz, csúszol, mászol. Esélyed sincs nála. Tudom, hogy ezt nem fogadod el, mert bármi történik bele látod a saját kis vágyaidat és a reményed még súlyosbítja ezt a tévképzetet.


Ha kicsit is érdekel a véleményünk(gondolom ezért kérdeztél/amúgy tudom, hogy csak megerősítésért jöttél ide!/), akkor békénhagyod szerencsétlent és férfi módjára leküzdöd magadban a hiánya okozta űrt, károkat.

2013. aug. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
beszélgetni? exekkel? én is sokat reménykedtem... vagy fél évig szenvedtem.. eltelt még egy kis idő, megismertem más lányokat, és csak annyit tudok mondani, hogy sz*rni tudok a fejére, akármennyire is vele vesztettem el, húha...mégis sokkal jobb volt eddig mással a szex :)
2013. aug. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
de én nem a szex miatt voltam vele!az a baj hogy hiába írom le nem láttok bele, nem értitek..!mielőtt szerelmes lettem bele tudtam hogy nekem csak ő kell!éreztem..olyat amilyet még soha senkinél!kis falusi lány..egyszerű..nincsennek elvárásai!én városi vagyok de ugyanolyan helyen nőttem fel mint amilyen helyen lakik!én nem tudnék el lenni egy gazdag kis csajokkal aki csak a pénzre megy!a mai csajok 80%a ilyen!mi áprilisban nagyon össze vesztünk!le tiltott stb.akkor a nővérével is összevesztem nagyon és az anyukájával is.rá egy hónapra meg a nővére születésnapján voltam mert meghívott és jól el voltam.igaz az exem nem volt itt de az nem fura hogy a nővére először le tilt mert összeveszünk utána meg a születésnapján vagyok?
2013. aug. 25. 12:58
 20/20 anonim válasza:
Kiváncsi vagyok ennek a storynak mi lett a vége.
2019. ápr. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!