Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van nála esélyem?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki nagyon tetszik,egy ideje beszélgetünk. Az egyik ismerősöm legjobb haverja. Tegnap ott volt nála az ismerősöm mikor beszéltünk és mondta hogy most majd jól kifaggatja rólam de most elmegy kicsit addig dumáljak az ismerősömmel... beszélgettünk meg belájkolta a srác fészéről az egyik képem megkértem hogy ne csinálja mert nem fogom tudni hogy a srácnak tetszenek-e a képek..erre azt írta,hogy: "hát hogyne tetszenének már neki,szerinted nem beszéltünk rólad?:D" Mérges voltam kicsit,mert az ismerősöm az első beszélgetésnél találkára hívott ameddig a srác aki tetszik nem nagyon mondta,hogy találkozni szeretne... Mikor visszajött a srác mondta hogy elmehetnénk valamikor együtt bulizni. Mondtam neki,hogy jó ötlet jövőhéten úgyis mindenképp megyek jöjjön el Ő is... megígérte hogy ott lesz és azt mondta már várja. Az este folyamán 2x hívott a srác telefonon 27percet beszéltünk és nagyon aranyos volt,de félek hogy én nyomulok rá. Ami még furán jött le,hogy az ismerősöm mondta,hogy mivel egy suliba járunk ezért majd suli közbe jól lefigyel és adja az információt a srácnak hogy mi csinálok... mikor mondtam a srácnak annyit mondott,hogy: hát még szép hogy mondja!

Szerintetek lehet valami? Vagy csak szórakoznak velem?



2013. aug. 25. 12:41
 1/2 anonim ***** válasza:
majd a bulin kiderül h szórakozni akar e
2013. aug. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nincs, ne is próbálkozz, én a helyedben lefeküdnék velem.
2013. aug. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!