Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki úgy jött össze a párjával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki úgy jött össze a párjával hogy szex-el indult a dolog mi lett belőle később?

Figyelt kérdés
volt akinek lett így tartós kapcsolata?
2013. aug. 25. 12:53
 1/6 anonim ***** válasza:
mégtöbb szex
2013. aug. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

miután meguntam, kámforrá váltam.


27f

2013. aug. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nope.
2013. aug. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyenekből semmi jó nem sülhet ki...

(F)

2013. aug. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
6éves kapcsolat lett belőle.
2013. aug. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Decemberben ismertük meg egymást. Novemberben szakított ő is és én is. Egyikőnk sem akart komoly kapcsolatba bonyolódni,így maradt a "szexkapcsolat". Mondjuk rengeteget beszélgettünk emellett,azért érdeklődtünk a másik iránt,de kikötöttük,hogy semmi kapcsolat. Persze azért még ott voltak az exek gondolatban,nem is ment a szex úgy ahogy kellett. Márciusig csak petting,stb,aztán simogatás,összebújás,közös programok jöttek szépen lassan. Júliusban már együtt nyaraltunk külföldön és jelenleg boldogok vagyunk együtt. :D
2013. aug. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!