Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Működhetne a dolog ekkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhetne a dolog ekkora korkülönbséggel?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon aranyos lány én meg akarom öt szerezni de persze ha nem akar összejönni velem megértem.

Felénk csaj, igy nem tudom hogy viszonyuljak hozza.

5 év 3 hónappal fiatalabb tőlem. Ő 16 én 21.



2013. jan. 30. 04:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem arra kell, hogy lefeküdj vele, utána "lecseréld", akkor működhet. ha viszont még szűz, akkor legyen benned annyi tisztesség és férfibecsület, hogy megvárod, amíg nem csak testben, de fejben is képes lesz megélni és átélni az életének egyik legfontosabb pillanatát!
2013. jan. 30. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
11%
"hogy megvárod, amíg nem csak testben, de fejben is képes lesz megélni és átélni az életének egyik legfontosabb pillanatát!" Szerintem már lassan 17 évesen bőven felkészült erre. Úgy hogy persze működhet.
2013. jan. 30. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Müködhet ha ő is akarja. 18L
2013. jan. 30. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Működhet.
2013. jan. 30. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én és a férjem között 16 év van.Mikor összekerültünk én 18 voltam ő pedig 34.Ennek már 10 éve és boldog házasok vagyunk.Ha komolyan gondolod és nem csak szórakozni akarsz vele,akkor működhet!
2013. jan. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Persze. Miért ne? :)
2013. jan. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Perszehogy! Nem számít a korkülömbség ha szeretitek egymást.
2013. jan. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Működhet..

Nem minden az életkor..

Én 16/L ő 22/F. Csak sajnos ha a lányokhoz egy sokkal idősebb pasi közeledik azt fogja gondolni hogy csak a sexre kell,stb.

2013. febr. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lánytól függ, ez is. Ha félénk és visszahúzódó, akkor nem sok esélyed van. Ha viszont van előtte ilyen példa, mert a barátnői vagy éppen a családjában valakik között ekkora a korkülönbség, akkor nyert ügyed van.
2013. febr. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!