Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csak szexet akarok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak szexet akarok a nőktöl?

Figyelt kérdés
Szerelmes is 1szer voltam régen de valahogy nem is akarok szerelmes lenni csak jól meg b@ szni a nőket amugy mikor szerelmes voltam akkor is ugyanezt akartam csak annyi különbséggel h egyetlen nőtöl.
2013. aug. 25. 14:43
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

engem nem érdekel csak kérdezett és válaszoltam..


nem vagyok liliomtipró

2013. aug. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
biztos ha te mondod már most is dolgozok a szakmában az egyetemet saját magam fizetem ki már amit kell fizetni kaja meg szállás mert ösztöndijal jutottam az érettségin 500 pontból 438at csináltam ha szerinted buta vagyok akkor biztos de szerintem meg a csajok még butábbak
2013. aug. 25. 15:19
 23/23 anonim ***** válasza:

nekem is pontosan ugyanennyi pontom lett :DDDDD


nagyon sokat kell még tanulnom akkor, úgy látszik

2013. aug. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!