Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy vannak emberek akiknek soha semmi se jó? Csakis kizárólag nekik lehet igazuk? Akármit csinálsz mindenben a rosszat látja. Miért van ez? (konkrétan a páromról beszélek)

Figyelt kérdés
2013. aug. 25. 16:53
 1/2 A kérdező kommentje:

Pl:


RÉgebben ő többet keresett (telefonon) mint én őt. Ezt megjegyezte ezért sűrűbben hivtam!

Ha a barátaival találkoztunk nem bújtam úgy hozzá mintha kettesben lennénk de mivel ez is rosszul esett neki ezen is változtattam! (azt azért elmondanám, hogy mindig elvár dolgokat de ő sose cselekszik úgy mint ahogy tőlem elvárja...) Rosszul esik neki ha mással beszélek telefonon (mind lányok persze)

"nem lehet" fiú barátom mert teljesen ki kel magából és azt mondja, hogy fiú lány barátság nincs... de azért neki van egy lány haverja akire azt mondja : jó ő más, gyerek korom óta ismerem! És ? Én is ismerhetek fiúkat gyerek korom óta....

Melón kívül minden időmet vele töltöm az utolsó percig mégis mindig oda szúrja hogy biztos meg csalom... kérdem én: mégis mikor amikor mindig veled vagyok???

Néha az agyamra megy már!

De ettől független szeretem!

Mit tegyek?

2013. aug. 25. 17:12
 2/2 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki szépen, hogy szedje össze magát. Habár ez egy ideig óráig működik, de aztán indul minden előröl, tapasztalat. Az én párom is ilyen. A múltkor hisztizett, hogy mindig ő ír elsőnek, én nem jelentkeznék, ha ő nem tenné... Ott volt, hogy megmondom neki, hogy mert nincs is szükségem arra, hogy minden áldott nap elküldjük egymásnak smsben azt, hogy szeretjük a másikat, enélkül is tudom, hogy szeret, illetve, hogy én szeretem. Társaságban én sem szeretek túlzottan hozzábújni, vagy bármi, de ha kezdeményez, akkor nem utasítom el.
2013. aug. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!