Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most jogosan szakított velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most jogosan szakított velem és jogosan ócsárol?

Figyelt kérdés

Kb 4 hónapja szakított velem a barátom, de nagyon sokan utálnak miatta, mert beállít engem a rossznak, aki tönkretette az ő lelkivilágát. Ezeket olyan dolgok miatt mondta, hogy: -Beszélgettem egy fiúval, jóban voltunk, de a barátom utálta őt, balhézott emiatt.

-Elolvasta az összes üzenetem a facebookon és nem tetszett neki nem tudom miért.

-Kiverte a balhét azért, mert megmondtam neki, hogy ne sajnáltassa már magát minden hülyeségért.

-Azt mondta, hogy tőröket szúrtam a lelkébe egy veszekedés után, amikor elég rossz kedvem volt és annyira vágytam, hogy szeretgessen.

-Megnéztem én is a facebookját, mert azt modnta a barátom, hogy nekem is jár egy bekukkantás, van egy csaj (a mostani csaja) akinél ott aludt és elolvastam, hogy miket írtak egymásnak, szivecskéztek, elképzelték, hogy dugeszolják meg egymást, kiakadtam, mire megkaptam, hogy szép kis kapcsolat, hogy nem bízok benne.

-Összejöttem a szakítás után 4 nappal azzal a fiúval, akitől ő tiltott, teljesen kiakadt, azóta elhord mindennek, meg mondja, hogy én ezzel az ő lelkét tönkretettem stb.

Nekem meg ezek voltak a problémáim: -Ott aludt egy lánynál, akiről mondta nekem, hogy tetszett neki, ráadásul az ő ágyában aludt, ami szerintem elfogadhatatlan egy kapcsolatban.

-Állandóan hisztizett 17 éves fiú létére, nagyon zavart, hogy minden reggel hisztis volt, kibékítettem de nap végére megint volt valami baja.

-Nyomozott utánam, nem hagyott nekem szabad teret, belepofázott, hogy kivel állok szóba.

-Ő akadt ki azon, hogy összejöttem azzal, akitől ő tiltott, miközben ő is azzal a lánnyal jött össze, akinél ott aludt.

-Elhord mindennek, rengeteg ember pofázik nekem, hogy ÉN mit tettem szegény gyerekkel, hogy képzelem ezt stb.

Ez most jogos?


2013. aug. 25. 18:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem, nem jogos, mondd meg neki, hogy tudsz a dolgokról és ne állítsa be magát szentnek, mert ebben most ö a Júdás.

Te is elmondhatod ezeket a dolgokat róla, hogy miközben veled volt, másnak mondogatta, hogy hogy dugná meg, szóval egyáltalán nem jogos amit tett és bekaphatja, állj ki magadért, ne hagyd, hogy ócsároljon.

2013. aug. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem tök mind1 hogy jogos e vagy sem? Te se voltál minta barátnő, de persze a srác sem fair módon viselkedett. Örülj neki hogy szakítottatok és már nem az életed része oszt csá.

Azért írtad ki ide a kérdést mert TE magad is úgy gondolod valahol hogy igaza volt, de ha vad idegenek visszaigazolást adnak az irományod alapján akkor az megnyugtatja a kis lelked hogy nem te vagy a köcsög.

Én azért meghallgatnám a srác verzióját is a történtekről. És 17 évesen mit vársz? persze hogy hisztis... gyerekről van szó elvégre, nem egy felnőtt férfiról.

2013. aug. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Vele vesztettem el a szüzességem, azt mondogatják, hogy csak a f**z miatt voltam vele. De szerintem ezzeel inkább a szeretetemet fejeztem ki, legalábbis én azt akartam. Amúgy ő maga mondta el, hogy a csajnál aludt, amikor mondtam, hogy elolvastam, miket írtak egymásnak ő volt kiakadva, hogy én nem bízok benne.
2013. aug. 25. 18:49
 4/11 anonim ***** válasza:
én ezek után lekevernék neki két akkora pofont, hogy a centrifugától nem pörögne ugy a feje mint azoktol..
2013. aug. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem örülj, hogy megszabadultál ettől az idiótától.
2013. aug. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen, megkönnyebbültem, csak az esik rosszul, hogy bemesélte ezeket a dolgokat a fél városnak, hogy én egy qva vagyok, megcsaltam őt stb...
2013. aug. 25. 18:59
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez nem jogos. Saját magát próbálja fedezni, de felesleges. A város méretétől függetlenül kiderül az igazság, ne aggódj.


Örülj annak, hogy megszabadultál tőle, és rá se ránts arra, mit mond. Aki komplett, az leveszi, hogy ő ugrál csak, és semmi nincs a szövege mögött.

2013. aug. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
0%
Szerintem te vagy a hibás ő csak féltékeny volt rád. És igaza van egy qurva vagy.
2013. aug. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
na ez velem is egyszer ugyanígy megtörtént...jellemhibás...nem lehet vele mit csinálni...:/ a barátaid akik melletted állnak, úgy sem fognak hinni neki, szerintem meg más nem számít, legalábbis én próbáltam így hozzáállni
2013. aug. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha szakítás után 4 nappal jöttél össze a sráccal, akkor nem viselt meg nagyon... Mind a ketten hibásak vagytok, de tény, hogy a srác egy paraszt. Egyikőtök sem bízott a másikban, ráadásul féltékenyek voltatok, hazudtatok egymásnak... Szóval voltak gondok, így persze, hogy elromlik egy kapcsolat. Hogy jogos-e? Igen az. De a te részedről ugyanolyan jogos lenne.
2013. aug. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!