Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Találkozok egy lánnyal kb 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozok egy lánnyal kb 1 hónapja kb 2-3 naponta jol elvagyunk, fél órákat smárolgatunk ilyesmi, kedveljük egymást, mégis azt mondja h neki idő kell még összejöjjön vkivel, mert kb másfél hónapja szakitott 2éves kapcsolatábol. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2013. aug. 23. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Kamnugép a lány, szerintem lépj amilyen gyorsan lehet.


Aki 1,5 hónapja szakított egy kapcsolatban és egyenes, az nem smárolgat félórákat egy uj taggal, ráadásul nem 1,5 hónap után.Hanem minimum 1 évig még egy érintést sem bir elviselni egy másik férfitől.Nem hogy smárolni..

2013. aug. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
eleinte jókat beszélgettünk, elvoltunk, ajándékot vettem neki, azt akarom h felejtse el az utóbbi éveket
2013. aug. 23. 12:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Aztamindenit... Bocsi hogy elõször nem a kérdésedre vàlaszolok, de... Hogy lehet félòràn keretül megàllàs nélkül smàrolni? :D Vagy ez irònia lenne? :D Mert én eddig még sosem csinàltam, max 2 perc utàn mindig abbahagytam, aztàn újrakezdtük... Erre nem tanított meg senki. :D de szívesen megtanulnàm XD


Kérdésedre a vàlasz: szerintem is lépj ki minél hamarabb ebbõl, ha jòt akarsz magadnak. Biztos még vannak érzései az exe irànt, nincs túl rajta. És ki tudja mikor felejti el... Így nem lehet egy màsik kapcsolatba belevàgni.

2013. aug. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
őő szakitott az exével...és épp azt akarom h tultegye magát rajta hamar :)
2013. aug. 23. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!