Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet mondani vagy tenni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet mondani vagy tenni, hogy végre az emberek leszálljanak rólam?

Figyelt kérdés

Az ismerősöknek barátoknak rokonoknak a szomszédok javának mindegyiknek már gyereke van vagy épp babát várnak.

Mindenki azt kérdezi jajj ideje lenne már jajj elkésel, jajj mikor lesz már, mindenképpen kell, olyan nincs h nem...

Nincs gyerekem, nem is akarok, de még ha akarnék is nincs is kitől...


2. kérdésem is lenne....

De nem is akarok. Igaz e miatt ment szét 3 kapcsolatom, elején minden okés volt mindig mindták hogy okés rendben ők sem akarnak nem szeretik így a gyerekeket nem kell nekik fix. De egy idő után mindig megváltozott a véleményük.

Akkora tragédia ez hogy nem akarok.

Létezhet olyan nő aki sosem gondolja meg magát?



2013. aug. 25. 20:17
 1/6 A kérdező kommentje:

Bocsi lemaradt 28/F


Ja és köszönöm ha végigolvassátok.

2013. aug. 25. 20:18
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem trgaikus és biztos létezik...dehát....az ember megöregszik és egy ideig megél a munkahelyi sikerekből...de aztán olyan üres lesz, az egész nem tart sehova. Előbb utóbb azrt a többség vágyik rá
2013. aug. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért ne létezhetne? Tapló, gyökér ismerősökkel meg nem ajánlatos tartani a kapcsolatot :D De a családot is határozottan le kell állítani és/vagy találkozások számát csökkenteni. (Sajnos csak) 25 évesen jutottam el erre a szintre, de mostantól ignorálok mindenkit, aki belepofázik az életembe (persze értelmes, szeretetből fakadó tanácsot elfogadok, de ez ritka).
2013. aug. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk neked inkább a "nagyon" karrierista nőknél kell keresgélned, ők talán nagyobb eséllyel nem akarnak gyereket később sem.
2013. aug. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

35 éves nő vagyok és nem akarok gyereket. Nem vagyok karrierista, inkább háziasszony típus, boldog házasságban élek és mégsem. Felénk is az van most, hogy egy ismerős szült, utána kedvet kapott az egyik rokonuk, aztán a barátok, aztán azok tesói, aztán most mindenki baba lázban ég, mindenki terhes a környéken, vagy már szült.

Persze engem is cseszetetnek, hogy nekünk mikor lesz, ha nem, akkor miért nem, ketyeg a biológiai óra, stb. Igazából a nemlétező tököm teli van. Próbálom finoman elmagyarázni, hogy azért nincs gyerekünk, mert nem akarunk. Nem indít meg minket egy cuki kisbaba látványa, nem életcélunk a gyereknevelés, nem éreznénk az életünk fő művének, hogy utódunk legyen. Nem értik meg, tovább nyaggatnak.

Pár embert már keményen leállítottam, lassan a barátok is erre a "sorsra" jutnak, bármennyire is megsértődnek, ha nem értenek a szép szóból.

2013. aug. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kolosszus22 ***** válasza:
Fura azért, egy 28 éves nőnél még esetleg megérteném a csesztetést, de egy 28 éves férfinél manapság szerintem ritka akinek gyereke van. 26 vagyok, haveri köröm is 25-30 éves korosztályból van és senkinek nincs gyereke, de nem is hallunk ilyet, hogy ezzel basztatnának bárkit is. Barátnővel és nősüléssel már előfordul, de gyerekkel nem.
2013. aug. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!