Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Egy szakítás után miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Egy szakítás után miért kell bunkózni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

3,5 év után szakítás, a barátom az utóbbi 1 évben sokszor megbántott, megalázott, más lányokkal kavart de én mindig megbocsátottam. Nem mondom, hogy én nem tettem semmi rosszat, én is sokat veszekedtem vele ezek miatt, már a legkisebb dologra is ugrottam. Amikor szakítottunk, úgy váltunk el, hogy még szeretett elvileg, de kis időre rá elkezdett bunkózni velem. Azóta is levegőnek néz, és újra meg újra érezteti hogy nem kellek neki, pedig a szakítás óta csak nagyon ritkán beszélünk, akkor csak amikor muszáj.


Miért viselkedik ilyen bunkón? Már nem is a szakítás fáj, hanem a viselkedése, amire nem látok okot! Nem én bántottam meg, nem csaltam meg, imádtam őt!


22/L


2013. aug. 25. 22:39
 1/6 Sir Sarcasm ***** válasza:
Mert egy idióta. Ja és nem mindegyikünk az.
2013. aug. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Őszintén, szakítás után minek tartjátok a kapcsolatot? Én még azzal se tartom, akivel úgymond békében váltunk el, mert egyikünk se tudja kezelni a helyzetet (új barát/barátnő, kínos beszélgetések stb.)


28/F

2013. aug. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem kell
2013. aug. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Te szakítottál vele? Amúgy szerintem csak a rosszabb fajtából való. Vannak rendes srácok is.
2013. aug. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

a szakítás úgy működik a valóságban hogy:

együtt vannak jól érzik magukat=> nem érzik jólmagukat a kapcsolatban,de a sex miatt azonban inkább együtt maradnak minthogy szinglivé váljanak=>egyik fél számára feltűnik valaki a láthatáron akinek a "csónakjába át lehet lépni"=>szakítás,de a másik fél akinek nem jött "váltás" az sex nélkül marad(és rendre ez a másik fél a bunkó)

2013. aug. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Közös szakítás volt. Én nem bírtam elviselni a lekezelő megalázó viselkedését, ő meg az ebből adódó veszekedéseimet. A közös baráti kör miatt elkerülhetetlen a találkozás néha.
2013. aug. 25. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!