Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek szerintetek? Ex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek szerintetek? Ex kérdés!

Figyelt kérdés

A lényeg hogy az exxemmel 1,5évig voltunk együtt, de szakított velem 1 évvel ezelőtt. Békében váltunk el, de én nagyon nehezen éltem meg a szakítást. májusban kezdtem el regenerálódni és azóta érzem magam embernek és már nem is foglalkoztam vele ha láttam őt... erre most megkeresett, hogy ő még engem szeret és hogy nagyon sajnálja és többször is leírta h nem akar új esélyt, mert tudja h úgyse adnék neki...


Szerintetek csak azért írt, hogy felkavarjon vagy újra akarná kezdeni?


Szerintetek válaszoljak neki, vagy hagyjam a fenébe?

Nagyon tanácstalan vagyok.


Mivel véleményetekre avgyok kíváncsi, ezért mindenkinek zöldet adok! Köszi 21/L



2013. aug. 25. 13:39
 1/1 anonim ***** válasza:

vannak sikersztorik aminél szerencsés volt a kibékülés, szóval lehet hogy jól végződne, de rajtad áll hogy mit érzel iránta. Ha csak "szegény ex" akkor inkább keress mást.


de egy biztos annyira sosem leszel belé szerelemes mint annak idején, tehát ugyanolyan már nem lesz

2013. aug. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!